Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman yayınlanır, bayağı iyi görünüyor.

Tam bir tarih belli değil.
Proje açık kaynak olacak mı?

Proje Türkay Software adı altında lisanslı olduğunu için açık kaynak olamaz.

Gözcünün en eski sürümü nedir?

Ekran görüntüsü 2020-10-19 155950.png

Proje Türkay Software adı altında lisanslı olduğunu için açık kaynak olamaz.
Lisans, kısıtlamak değildir kullanmaya izin vermek demektir. Açık kaynak projeler lisans sahibi olabilir. Lisansı sayesinde istediği şartlar altında kullanım izni verebilir.

Takdir edersiniz ki bir program içerisinde yapılabilecek kötü amaçlı şeylerin sayısını bu sayfaya sığdıramam. Aynı şekilde VirusTotal'den geçiş tekniklerini de. Bunun için bir güvenceniz var mı? Aynı şekilde her sürümünü Mediafire üzerinden yayımlamak da biraz garip geliyor.

Ayrıca uygulama donanım bilgilerini direkt bilgisayardan almak yerine veritabanı üzerinden çektiği için bana güvenilirlik sunmuyor. Burada yaptığınız işe çamur atmıyorum. Kaspersky'ın etrafında pervane olan kişilerin nasıl da araştırmadan ve sorgulamadan böyle bir şeyi kullanmasına hayret ediyorum.

Lisans, kısıtlamak değildir kullanmaya izin vermek demektir. Açık kaynak projeler lisans sahibi olabilir. Lisansı sayesinde istediği şartlar altında kullanım izni verebilir.

Lisansımız var. Bunun lisans ile alakası yok. Anlaşmalı firmalar ile anlaşmayı fes edemem.

Takdir edersiniz ki bir program içerisinde yapılabilecek kötü amaçlı şeylerin sayısını bu sayfaya sığdıramam. Aynı şekilde VirusTotal'den geçiş tekniklerini de. Bunun için bir güvenceniz var mı? Aynı şekilde her sürümünü MediaFire üzerinden yayımlamak da biraz garip geliyor.

Bizzat güvenlik konusunda iyi olan @24099 hocamız kaynak kodlarını inceledi ve zararlı içermediğini belirtti. Ek olarak bunu Gözcü yazılımını bilen tanıyan sosyal üyeleri biliyor.

Ayrıca uygulama donanım bilgilerini direkt bilgisayardan almak yerine veri tabanı üzerinden çektiği için bana güvenilirlik sunmuyor. Burada yaptığınız işe çamur atmıyorum. Kaspersky'ın etrafında pervane olan kişilerin nasıl da araştırmadan ve sorgulamadan böyle bir şeyi kullanmasına hayret ediyorum.

Direkt veri tabanı ile ekrana göstermiyoruz tabii ki. Bazı model aynı ada sahip ekran kartları var. Bunları veri tabanındaki değer ile karşılaştırıp ona göre işlem yapıyorum. Bu stabilizasyon sağlıyor.

Ek olarak yazılımı ücretsiz olarak dağıtmaktayım ve geliştiricisi benim. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Güvenmiyorsanız Anti-Virüs yazılımları ile tarayabilir veya kullanmayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı