Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bildirim bana neden gelmedi? Kiyamet kopmus yav :D
Hocam telefon yuzunden SS'leri goremiyorum ama notlara gore bir suru sey geliyor. Ellerinize saglik, donmesine sevindim.

Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş.

hocam merak ettim de hangi programlama dilini kullanmıştınız?

Visual Basic.
Menü logoları güncellendi. @342746

1617497748101.png

Ek olarak disk ismi > depolama olarak güncellendi.
Arama motoru tasarımsal olarak yeniden tasarlandı.

1617498421546.png

Ayarlar ekranı güncellendi.

1617500087349.png

• Nag ekranı teke düşmüş güzel ama yetmez, bu da kalkmalı.
  • Kullanıcıya light ve dark tema seçimini girişte vermeyiniz hocam. Sonra da seçebilir.
  • Dil seçimi System Locale'e göre olabilir. Oradan okusun devam etsin program. Böylece açılır açılmaz tespite başlar.
  • Program hala DPI aware değil, bulanık.
  • GPU hakkında hiç bilgi yok ve dahili GPU için de harici diyor. Bunu daha önce de raporlamıştım, çözülmemiş.

1617564662745.png
  • Sistemde tek disk var zaten, neden onu bir daha seçiyorum? Bunu da daha önce raporladım ama ilerleme yok. Geri bildirimler dikkate alınmıyorsa yapmayalım?

1617564710781.png
Bu programda gelecek olabilir ama bu hızla zor biraz. Fikrim budur.

• Nag ekranı teke düşmüş güzel ama yetmez, bu da kalkmalı.
  • Kullanıcıya light ve Dark tema seçimini girişte vermeyiniz hocam. Sonra da seçebilir.
  • Dil seçimi System Locale'e göre olabilir. Oradan okusun devam etsin program. Böylece açılır açılmaz tespite başlar.
  • Program hala DPI aware değil, bulanık.
  • GPU hakkında hiç bilgi yok ve dahili GPU için de harici diyor. Bunu daha önce de raporlamıştım, çözülmemiş.

Eki Görüntüle 957903
  • Sistemde tek disk var zaten, neden onu bir daha seçiyorum? Bunu da daha önce raporladım ama ilerleme yok. Geri bildirimler dikkate alınmıyorsa yapmayalım?

Eki Görüntüle 957905
Bu programda gelecek olabilir ama bu hızla zor biraz. Fikrim budur.

Hocam düzeltmeler her zaman yapıyorum. Ayarlar ekranı hakkında dedikleriniz gayet doğru. Program başlatıldığı gibi veri okuma işlemi yapmalı. Dil kısmı dediğiniz gibi olacak işletim sistemi diline göre otomatik seçecek. DPI konusu biraz karışık ancak çözeceğim. Dahili ve harici GPU kısmı diğer sürümde düzelecek çünkü veri tabanını yeniden tasarladım. Seçilme özelliği ise dediğiniz gibi olacak program tek donanım var ise otomatik seçecek. Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Not aldım tüm dediklerinizi.

1617565241016.png

@Eray T hocam şimdi nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama biraz daha fazla kişi bu programı geliştirin bence. Hem daha hızlı olur buglar daha kolay çözülür.
Yardım etmek (en azından denemek) isterdim ama o dili pek bilmiyorum 🙁

@Eray T hocam şimdi nasıl yapıyorsanız bilmiyorum ama biraz daha fazla kişi bu programı geliştirin bence. Hem daha hızlı olur buglar daha kolay çözülür.

Bence de öyle daha iyi olur. Belki birkaç kişi bulabilir ve ekip olurlar.

@Eray T hocam şimdi nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama biraz daha fazla kişi bu programı geliştirin bence. Hem daha hızlı olur buglar daha kolay çözülür.
Yardım etmek(en azından denemek)isterdim ama o dili pek bilmiyorum 🙁.

Bence de öyle daha iyi olur. Belki birkaç kişi bulabilir ve ekip olurlar.

Ekip işi biraz karışık iş. Visual Basic dili bilen birileri bulmam lazım önce.

Ekip işi biraz karışık iş. Visual Basic dili bilen birileri bulmam lazım önce.

Bulursunuz belki hocam. Şansınızı deneyin bence ekip çok daha iyi olur. Kim bilir belki zamanla daha fazla büyük bir ekip olursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı