Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulama güzelmiş. Wallpaper'a kadar gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulama güzelmiş. Wallpaper'a kadar gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önemli madde bu :D.

1614454041363.png

Bu arada disk bölümüne yapabilirseniz sağlık ekleyebilirsiniz.

Yani SSD'nin sağlığı gözükebilir. Yapılabiliyor ise güzel olur.
Yapılamayacak hiçbir şey yok. Tek gereken şey zaman ve doğru düşünme. S.M.A.R.T verilerini gösteren bir motor geliştirmeyi düşünüyorum.

S. M. A. R. T'ın yanına TRIM çok iyi gider. SSD yazılımına ihtiyaç bile duyulmaz.

Hocam dediğim gibi zaman gerekiyor sadece bana şu an çok yoğunum pazartesiden çarşambaya kadar danışmanlık yapmam gereken şirketlere gitmem gerekiyor. Kendime de zaman ayırmam gerekiyor. TRIM gibi özellikler o kadar eklemek zor değil. Bu program AIDA 64, Prime 95, HD Tune gibi özellikleri barındıracak yerli yazılım farkı ile. Belki bad sector testi bile yapılabilir.

Hocam dediğim gibi zaman gerekiyor sadece bana şu an çok yoğunum pazartesiden çarşambaya kadar danışmanlık yapmam gereken şirketlere gitmem gerekiyor. Kendime de zaman ayırmam gerekiyor. TRIM gibi özellikler o kadar eklemek zor değil. Bu program AIDA 64, Prime 95, HD Tune gibi özellikleri barındıracak yerli yazılım farkı ile. Belki bad sector testi bile yapılabilir.

Zaman konunuza sonsuz saygım var. Acele kesinlikle etmeyin. Kimse erken istemiyor hocam :D. O kadar hızlısınız ki, her gün yeni sürüm görüyoruz. Maşallah demek ve eksikleri belirtmek düşer bize de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı