Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1614613297998.png

Lenovo yok ama burda. :D

Hangisini seçmeliyim?

1614613430489.png

Hocam sizin sayenizde bulamadığım VRAM miktarını bulabildim. Çok teşekkürler. Arayüzü Aida64 gibi olursa çok güzel olur. Yani görsel odaklı. Onun dışında uygulama 10/10.

Güzel şeyler yapıyorsunuz da anlamadığım bir konu var. Her seferinde yeni konu açmak yerine mevcut olan konuyu güncellemeniz daha iyi olacaktır. Hem Google üzerinde konu yükselir, hem geri dönüşler tek bir konu üzerinde daha iyi gözükür. Ek olarak program nerelerden nereye gelmiş bu da görülür.

Güzel şeyler yapıyorsunuz da anlamadığım bir konu var. Her seferinde yeni konu açmak yerine mevcut olan konuyu güncellemeniz daha iyi olacaktır. Hem Google üzerinde konu yükselir, hem geri dönüşler tek bir konu üzerinde daha iyi gözükür. Ek olarak program nerelerden nereye gelmiş bu da görülür.
Sosyal yazılım bölümüne ekleme izni verse oradan güncelleme yapacağım ama öyle bir hakkım yok :(. O yüzden yeni konu açıyorum.

Programı indirdim güzel fakat XMP kapalı olduğu halde açık gözüküyor. Galiba sorun sadece ben de.

Neden böyle gözüküyor, ekran kartımın VRAM'inde mi bir sorun var?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-01_184447.png
    resim_2021-03-01_184447.png
    43,4 KB · Görüntüleme: 63
@Eray T Belki zamanla oraya da eklerler. İlk açtığınız konu üzerinde yorum olarak güncelleyip raporlayın mesajı konuya ekleyip diğer gelişmeleri gizlerler. Farklı bir uygulama olmadığı sürece sürekli yeni konu açmak bana çok mantıklı gelmedi.

1614613462329.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı