Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendine gönderme, lokale kaydet. İsteyenlerin göndereceği bir web sayfası yap. İstersen bu tarz işlemler için sana yardımcı olabilirim.
Seçenek olarak Kişisel Verilerimin Kullanılmasına Onay Veriyorum gibi bir checkbox konabilir eğer veri analizi yapılmak isteniyorsa. Tabi default olarak deaktif gelsin. :D

Kendine gönderme, lokale kaydet. İsteyenlerin göndereceği bir web sayfası yap. İstersen bu tarz işlemler için sana yardımcı olabilirim.

Hocam zaten program içinde yazdırma özelliği var (.txt ve .html). Kullanıcı File Upload ile web siteme yükleyebilir dosyayı. Teşekkür ederim yardımınız için.

Hocam zaten program içinde yazdırma özelliği var (.txt ve .html). Kullanıcı file upload ile web siteme yükleyebilir dosyayı. Teşekkür ederim yardımınız için.
Analiz etmek kötü bir şey değil aslında hocam. Sonuçta sınırlı cihazlarla çalışıyorsunuz. Anonim olarak verileri toplarsanız programın gelişmesine katkı sağlayabilir diye düşünüyorum. Tabii ki karar sizin. Bazı kullanıcılar istemeyebilir ki en doğal hakları.

Seçenek olarak Kişisel Verilerimin Kullanılmasına Onay Veriyorum gibi bir checkbox konabilir eğer veri analizi yapılmak isteniyorsa. Tabi default olarak deaktif gelsin. :D
Hocam zaten program içinde yazdırma özelliği var (.txt ve .html). Kullanıcı file upload ile web siteme yükleyebilir dosyayı. Teşekkür ederim yardımınız için.
Bu işlerde oturup hurra diye kod yazmaktansa veri analizi ve test ortamı çok önemli. Bu tarz işleri tek başına yapmak zor. Kendim de uzun soluklu bir projeyi tek başıma yaptığım için seni anlayabiliyorum. 43 saat uyumadan iş yetiştirmem gereken zamanlar oldu :D Ama bu işin zevkli tarafı da bu. Kan, ter, gözyaşı ama sonunda çıkan ürüne duyulan gurur.

Analiz etmek kötü bir şey değil aslında hocam. Sonuçta sınırlı cihazlarla çalışıyorsunuz. Anonim olarak verileri toplarsanız programın gelişmesine katkı sağlayabilir diye düşünüyorum. Tabii ki karar sizin. Bazı kullanıcılar istemeyebilir ki en doğal hakları.

Kullanıcı verilerine her zaman saygı duydum. Bu dediğinizi düşüneceğim. Teşekkür ederim.

Bu işlerde oturup hurra diye kod yazmaktansa veri analizi ve test ortamı çok önemli. Bu tarz işleri tek başına yapmak zor. Kendim de uzun soluklu bir projeyi tek başıma yaptığım için seni anlayabiliyorum. 43 saat uyumadan iş yetiştirmem gereken zamanlar oldu :D Ama bu işin zevkli tarafı da bu. Kan, ter,, gözyaşı ama sonunda çıkan ürüne duyulan gurur.
Yazılıma bu yüzden bayılıyorum. Emek vererek karşılığını alıyorsun. Her şey bitince karşında çocuğun gibi bir şey çıkıyor. Projelerimi bitirdikten sonra ekranı ısırasım geliyor benim mutluluktan. :D

Bu işlerde oturup hurra diye kod yazmaktansa veri analizi ve test ortamı çok önemli. Bu tarz işleri tek başına yapmak zor. Kendim de uzun soluklu bir projeyi tek başıma yaptığım için seni anlayabiliyorum. 43 saat uyumadan iş yetiştirmem gereken zamanlar oldu :D ama bu işin zevkli tarafı da bu. Kan, ter, gözyaşı ama sonunda çıkan ürüne duyulan gurur.

Evet hocam proje kolay değil. Ben programı zaten hem kendimi geliştirmek hem de insanlara fayda sağlayacak bir ürün ortaya çıkarmak istedim.

Yazılıma bu yüzden bayılıyorum. Emek vererek karşılığını alıyorsun. Her şey bitince karşında çocuğun gibi bir şey çıkıyor. Projelerimi bitirdikten sonra ekranı ısırasım geliyor benim mutluluktan. :D

Yeni doğmuş bir çocuğa hayatı öğretmek gibi bir şey.

Hocam bilmediğimden soruyorum 2 gündür aklıma takıldı. Bu gibi projeler de maddi taraf ne zaman oluşuyor?

Hocam bilmediğimden soruyorum 2 gündür aklıma takıldı. Bu gibi projeler de maddi taraf ne zaman oluşuyor?

Maddi taraf programın gelişmişliği ile alakalı. Ek olarak bulunduğunuz ülkede bu tür yazılımlar nadir ise maddi zorluklar yaşamanız doğal. Ancak sponsor bulmak daha kolay.

Maddi taraf programın gelişmişliği ile alakalı. Ek olarak bulunduğunuz ülkede bu tür yazılımlar nadir ise maddi zorluklar yaşamanız doğal. Ancak sponsor bulmak daha kolay.
Anladım hocam sağ olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı