Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teker teker baktım her yere doğru göstermediği tek bir şey yok hatta benim bilmediğim bazı şeyler bile var. Anakartın rev 3.0 olduğu bile yazıyor (Sistemi uzay montaj yaparken farkettim yoksa onu da bilmiyordum :D.) Ama maalesef işlemcim hala 2core 2thread olarak gözüküyor. CPU sıcaklığı testinde de 2 thread olarak gözüküyor bu arada.

1618302985738.png

1618303011383.png

Teker teker baktım her yere doğru göstermediği tek bir şey yok hatta benim bilmediğim bazı şeyler bile var. Anakartın rev 3.0 olduğu bile yazıyor (sistemi uzay montaj yaparken fark ettim yoksa onu da bilmiyordum :D.) Ama maalesef işlemcim hala 2Core 2thread olarak gözüküyor işlemcim. CPU sıcaklığı testinde de 2 thread olarak gözüküyor bu arada.

Eki Görüntüle 972060

Eki Görüntüle 972062

Hocam ya işlemciniz 2 çekirdek ise?
Screenshot_20210413-113838_Chrome.jpg

Hocam ya işlemciniz 2 çekirdek ise?
Eki Görüntüle 972064

Hocam tek bir sorunla karşılaşmadığım bütün hatalar aslında benim dikkatsizliğimmiş ama gerçekten bir gerçek hata buldum galiba bu sefer dahili Intel ekran kartımın sıcaklığını ölçmüyor ölç bastığım zaman AMD ile NVIDIA var ama benim sistemimde AMD yok ki.

Hocam ellerinizden öpüyorum vallahi. MX ekran kartındaki sorun kalkmış ortadan. Batarya sağlığı olayı ayrı bir güzel olmuş ve doğru gösteriyor. Batarya yıpranma oranı %98 idi tam da o oranda gösterdi. Aynen devam edin sayın hocam. Ellerinize sağlık. Ama söyleyeceğim tek bir eksik var.

Bilmiyorum bende mi oluyor bu sadece ama. Laptopumda Dual Channel RAM bellek var. Ama sadece 1.slota takılı olan Micron RAM belleğin verilerini gösteriyor. 2 takılı olan Kingston RAM belleğe ait verileri göstermiyor. Onun dışında mükemmel olmuş hocam, ellerinize sağlık.

Ayrıca yavaşlayın biraz ya jet uçağı uçurmayın :)

Hocam tek bir sorunla karşılaşmadığım bütün hatalar aslında benim dikkatsizliğimmiş ama gerçekten bir gerçek hata buldum galiba bu sefer dahili Intel ekran kartımın sıcaklığını ölçmüyor ölç bastığım zaman AMD ile NVIDIA var ama benim sistemimde AMD yok ki.

Hocam dahili kartlar desteklemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı