Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam tersine mühendislik ile kodlara erişilebiliyor. Buna karşı önlem alma şansınız var mı, kötü niyetli kişilere fırsat geçmesin o kadar uğraştınız.

Kodlarımı alan insanların kendine saygısı yoktur. Koruma yapmama gerek yok. Kopyalarsa mahkemelik olur benimle. Tazminat öder.

Hocam açık kaynak yapmayı düşündünüz mü? Bu arada elinize sağlık. Bir de bana göre haftalık ve aylık yapılar olup programda hangi yapı kanalını seçersek ona göre güncelleme gelmesi gerekiyor. Yani bu sadece bir öneri.

Hocam açık kaynak yapmayı düşündünüz mü? Bu arada elinize sağlık. Bir de bana göre haftalık ve aylık yapılar olup programda hangi yapı kanalını seçersek ona göre güncelleme gelmesi gerekiyor. Yani bu sadece bir öneri.
Yapacaktım. Ancak benim kaynak kodlarımı kullanarak sahte Gözcü çıkardılar.

Hocam biraktınız sanıyordum. Geri dönmeniz sevindirici. Dünya daha iyiye gidiyor olmalı (!)

Yapacaktım. Ancak benim kaynak kodlarımı kullanarak sahte gözcü çıkardılar.

Hocam aslında haklısınız. Katılıyorum size. Fakat MPL'yi kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Yine de fikrinizi saygım sonsuz. Yolunuz açık olsun.

Bence açık kaynak olması iyi olmaz, yine kopyalama olayları olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı