Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam elinize sağlık. Bu arada web sitenizi ne zaman açıcaksınız?

Hocam hangisini yapacağımı şaşırdım. Bir taraftan kendi işim var. Bir taraftan Gözcü ve diğer yazılımlar var. Bir taraftan website var 🤦‍♂️
Hocam bende mi sıkıntı var bilmiyorum ama ekran kartı özellikleri (harici ve dahili) hariciyi seçmeme rağmen dahili olarak gözüküyor.

Paylaşımlı ekran kartım hala harici ekran kartı gözüküyor ve ne kadar beklesem de GPU sıcaklığını ölçemiyor. Yenilikler hoşuma gitti başarılarınızın devamını dilerim.

Ekran kartlarınız nedir?

S.M.A.R.T... Verilerini göstermeyi ne zaman eklersiniz? Bence güzel özellik. :)

Yakın bir tarihte :)

@AJFA hocam sizin ağ tipi Bluetooth gösterme sorunu vardı. Bu sürümü dener misiniz acaba?

@24099 hocam siz bu fotoğrafın anlamını bilirsiniz :)

1618854572345.png

Bu özellik çok iyi olmuş hocam. Kısacası ben bu özelliği kullanırım. Gereken çoğu şey var. Hata bulamadım. Bilgileri doğru gösterdi. Uygulamayı Windows 8.1 ile uyumlu olmadığı için, eskiden Windows 10 kullanırken bakıyordum. O yandan, bu yana çok iyi gelişmiş. Artık açabiliyorum, Windows 8.1 kullanırken.

Gözcü programı- Technopat Sosyal.png

Bu özellik çok iyi olmuş hocam. Kısacası ben bu özelliği kullanırım. Gereken çoğu şey var. Hata bulamadım. Bilgileri doğru gösterdi. Uygulamayı Windows 8.1 ile uyumlu olmadığı için, eskiden Windows 10 kullanırken bakıyordum. O yandan, bu yana çok iyi gelişmiş. Artık açabiliyorum, Windows 8.1 kullanırken.

Eki Görüntüle 983002

Hata olmamasına sevindim.

Bilgi: Arkaşlar Gözcü içinden ses bölümünü kaldırıyorum artık. İşlevi olmadığı gibi programa yük bindiriyor. Kaldırdığım zaman programın daha iyi çalıştığı gözle görülür seviyede belli oldu.

Elinize sağlık hocam, bu sürüm de sorunsuz çalıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı