Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mobilden girdiğim için imzanızdaki linki göremedim. İmzanızdaki bahsi geçen linki paylaşır mısınz?

İlk defa görenler için "gözcü" türkay software çatısı altında Windows Platform'u için geliştirilen resmi bir sistem analiz yazılımdır.
Program'ın özelikleri: OS, anakart, CPU, RAM, GPU, disk, ses, ağ, pil, yüklü sürücüler Bilgileri'ni gösterme ve yazdırma.
Programı kullanabilmek için Sistem'de. .NET Framework 4.8 yüklü olmalıdır.

Versiyon: Gözcü 2.2.0.0 64-Bit.
Paketleme türü: .exe.
Program %100 yerli yapımdır.

Gözcü v2.2.0.0 yama notları;

Gözcü sürüm Gözcü v2.1.0.0 içerisindeki tüm düzeltmeleri ve yenilikleri kapsar.

Extra olarak;

- Yenilikler.

* Tam ekran desteği.
* XMP durumu.

- Hata düzeltmesi.

* İngilizce çeviri'lerde oluşan hatalar giderildi.

Eki Görüntüle 755087

İndirme linki: Gözcü (1).exe

Yayımcı ve geliştirici: Türkay software / eray türkay.
Copyright 2020 - 2021, eray türkay.
Programı şahsım adı üzerinden izinsiz kimse paylaşamaz ve dağıtamaz.
Programı isteyenler indirip kullansın, kimseye zorla kullanmasını istemiyorum.

Hocam gördüğüm kadarıyla uygulamayı siz yapmışınız uygulama güzel elinize sağlık ben oraya bir şey demeyeceğim ama merak ettim hocam siz şirket misiniz (türkay softwaredan bahsediyorum) yoksa uygulamalarınızı kendi başınızamı yapıyorsunuz.

Hocam gördüğüm kadarıyla uygulamayı siz yapmışınız uygulama güzel elinize sağlık ben oraya bir şey demeyeceğim ama merak ettim hocam siz şirket misiniz (türkay softwaredan bahsediyorum) yoksa uygulamalarınızı kendi başınızamı yapıyorsunuz.
Kendi başına yapıyor ve bu arada burası en güncel yer değil bir üstte attığım yer en günceli.

Türkay Software bir kuruluş. Programların resmi telif hakkı Türkay Software üzerine kayıtlı. Herhangi bir kopyalama durumunda hukuki süreç işleme alınır. Türkay Software tek benim olduğum bir ekib.

Türkay Software bir kuruluş. Programların resmi telif hakkı Türkay Software üzerine kayıtlı. Herhangi bir kopyalama durumunda hukuki süreç işleme alınır. Türkay Software tek benim olduğum bir ekib.
Hocam en son sürümün linki var mı?

Hocam en son sürümün linki var mı?

Gözcü Live Engine V2 hazır.
Özellikleri gerçek zamanlı gösteriyor.

1614958436031.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı