Gözleri Görmeyen Yavru Kedi

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece annesini görmek istiyor ☹😟

Bu videonun sonu beni mutlu ediyor ve insanlık ölmemiş dedirtiyor. Ama bir şey var ki, bu durumda olan ve yardıma muhtaç binlerce hayvan var.

Son düzenleme:
Bizim kapının önünde kedi yavrulamıştı. Birinin gözü mukuslu gibi idi. Önünü göremiyordu. Sürekli miyavlıyordu. Eczane'den bir damla alıp gözüne 2-3 gün boyunca damlatmıştık. Açılacağını hiç düşünmemiştim. 3 gün sonra cam gibi bakıyordu. Çevrenizde buna benzer bir kedi köpek görürseniz kesin işe yarıyor bilginize.

Bizim kapının önünde kedi yavrulamıştı. Birinin gözü mukuslu gibi idi. Önünü göremiyordu. Sürekli miyavlıyordu. Eczane'den bir damla alıp gözüne 2-3 gün boyunca damlatmıştık. Açılacağını hiç düşünmemiştim. 3 gün sonra cam gibi bakıyordu. Çevrenizde buna benzer bir kedi köpek görürseniz kesin işe yarıyor bilginize.
Bu yaptığın davranış için sana teşekkür ederim.

İyi ki varsın.

Son düzenleme:
Bizim mahallede 7-8 tane sahipsiz köpek var. Belediye götürmeye çalıştıkça izin vermedik. Son çare boyunlarına tasma takmakta bulduk. İşe giderken servise kadar götürüp getiriyor sıpalar. :D

Eline koluna sağlık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı