Gözlük burun şeklini bozar mı?

eyupsvmm

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Dinlendirici gözlüğüm var (teknolojik aletlerden gelen mavi ışınların gözüme gelmesini önlüyor) her gün yaklaşık 3-4 saat takıyorum. Burun yapımı bozar mı? Böyle aranızda bilgili kişiler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Reaswe

Hectopat
Belki çok küçük yaştaki çocuklara böyle bir etki yapabilir kemik doku daha yumuşak olduğu için fakat bu yaşların üzerinde bunun olabilitesini olduğunu söylemek fantastik bir düşünce olur en fazla.

Hunter1881

Centipat
Merhaba ben bir arkadaşımdan biliyorum eğer çerçevesi ağır bir gözlük kullanıyorsanız doğal olarak bozuyor. Bundan dolayı o da sadece kitap okurken falan gözlük takmaya başladı. Çerçevesi hafif bir gözlük tercih edin.

Furkan Nural

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Dinlendirici gözlüğüm var (teknolojik aletlerden gelen mavi ışınların gözüme gelmesini önlüyor) her gün yaklaşık 3-4 saat takıyorum. Burun yapımı bozar mı? Böyle aranızda bilgili kişiler varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Ben de sizin gibi mavi ışınları engelleyen bir gözlük kullanıyorum. Ama numaralı. Çok uzun süre durunca en fazla biraz yara yapıyordu. Şimdi hiçbir şey olmuyor.

erengore

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Bolu/Merkez
Küçük yaştan itibaren takıyordum bir yıl önceye kadar. Burun yapımı mahvetti. Ağır bir gözlüktü de. Gözlüğü önermiyorum kimseye. Baş ağrısı da yapıyor bu arada.

Yukarı