Gözlük burun şeklini bozar mı?

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dinlendirici gözlüğüm var (teknolojik aletlerden gelen mavi ışınların gözüme gelmesini önlüyor) her gün yaklaşık 3-4 saat takıyorum. Burun yapımı bozar mı? Böyle aranızda bilgili kişiler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Belki çok küçük yaştaki çocuklara böyle bir etki yapabilir kemik doku daha yumuşak olduğu için fakat bu yaşların üzerinde bunun olabilitesini olduğunu söylemek fantastik bir düşünce olur en fazla.

Merhaba ben bir arkadaşımdan biliyorum eğer çerçevesi ağır bir gözlük kullanıyorsanız doğal olarak bozuyor. Bundan dolayı o da sadece kitap okurken falan gözlük takmaya başladı. Çerçevesi hafif bir gözlük tercih edin.

Merhaba arkadaşlar. Dinlendirici gözlüğüm var (teknolojik aletlerden gelen mavi ışınların gözüme gelmesini önlüyor) her gün yaklaşık 3-4 saat takıyorum. Burun yapımı bozar mı? Böyle aranızda bilgili kişiler varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Ben de sizin gibi mavi ışınları engelleyen bir gözlük kullanıyorum. Ama numaralı. Çok uzun süre durunca en fazla biraz yara yapıyordu. Şimdi hiçbir şey olmuyor.

7 Senedir mümkün oldukça hiç çıkartmadan gözlük kullanıyorum ve burnum gayet güzel.😁

Küçük yaştan itibaren takıyordum bir yıl önceye kadar. Burun yapımı mahvetti. Ağır bir gözlüktü de. Gözlüğü önermiyorum kimseye. Baş ağrısı da yapıyor bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı