GOG klasörü silinemiyor

• Konuyu başlatan Egqe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
Merhahabalar, bilgisayarımda GOG.COM diye bir klasör buldum. Bunu siliyorum, tekrar geliyor. Araştırdım, gog.com oyun sitesiymiş.

Local 2.03.2021 10_19_32.png

Hocam sanırım GOG Galaxy launcheri hala çalışıyor bu yüzden sürekli appdata'ya yeni dosya ekleniyor, o silinip geri gelmiyor yeni bir gog.com klasörü oluşturuyor.
yüklü değil
Bir de sol CTRL Shift ESC tuşlarına bas oradan o GOG dosyasına tıkla göreve son ver de sonra silmeyi dene.

Yükü değil zaten denedim yok.
Büyük ihtimalle virüslü olabilir eğer PC de önemli bir şey yok ise formatla ben anlatırım formatı istersen.

Malwarabytes Kaspersky Windows Defender virüs yok diyor virüs Total ede tarattım.
Sisteminizde hangi oyunlar var?

Valorant Apex Rainbow LoL Garry's Mod Unturned Among Us Fall Guys Stranded Deep Roblox.

Yüklü değil.

Yükü değil zaten denedim yok.

Malwarabytes Kaspersky Windows Defender virüs yok diyor virüs Total ede tarattım.

Valorant Apex Rainbow LoL Garry's Mod Unturned Among Us Fall Guys Stranded Deep Roblox.

Oyunlar korsan ise normaldir çünkü çoğu korsan oyun sitesi gog.com un oyunlarını kullanıyor.

Sizin silmeye çalıştığınız klasörde normalde oyun saveleri olur fakat siz hiç GOG.com oyunu indirmediniz demişsiniz. Neyse yine bu resme bakın tanıdık geliyor mu? Başka bir oyunu buna benzer bir şey ile indirdiniz mi?
I1gR134.png

Sizin silmeye çalıştığınız klasörde normalde oyun Save'leri olur fakat siz hiç GOG.com oyunu indirmediniz demişsiniz. Neyse yine bu resme bakın tanıdık geliyor mu? Başka bir oyunu buna benzer bir şey ile indirdiniz mi?Eki Görüntüle 902813

Evet eski bilgisayarımda kullanmıştım yeni bilgisayarımda kullandıysam bile iptal etmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı