Gold gibi oynayıp Bronzdan çıkamıyorum

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Jett ve Reyna instalock attı biri 6 biri 5 vurdu 26 roundda. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

Ekran görüntüsü 2021-08-02 171450.png

Ekran görüntüsü 2021-08-02 171556.png

Bu maçı örnek olarak koydum hep bu tarz ve artık bıktım, mainim Jett ve Omen ama breezede Jett oynamayı tercih ediyorum ama 2 instalock geldi ikisi de oynamayı bilmiyor ve buna rağmen skoru 12 14 getirmeyi başardım bu instalock atıp 3 vuranlar bir türlü gelen takımlarının şansına bir gram onamdan silver Gold hatta üstü ranklara çıkıyor ama benim gibi rak düşmemek için faresini kıranlar bronz bataklığında kalıyor, artık cidden bıktım. Riot sana sesleniyorum ya beni Silver+ bir ranka at artık ya da ben oyunu bırakıyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
Jett ve Reyna instalock attı biri 6 biri 5 vurdu 26 roundda. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

Eki Görüntüle 1126069

Eki Görüntüle 1126070

Bu maçı örnek olarak koydum hep bu tarz ve artık bıktım, mainim Jett ve Omen ama breezede Jett oynamayı tercih ediyorum ama 2 instalock geldi ikisi de oynamayı bilmiyor ve buna rağmen skoru 12 14 getirmeyi başardım bu instalock atıp 3 vuranlar bir türlü gelen takımlarının şansına bir gram onamdan Silver Gold hatta üstü ranklara çıkıyor ama benim gibi rak düşmemek için faresini kıranlar bronz bataklığında kalıyor, artık cidden bıktım. Riot sana sesleniyorum ya beni Silver+ bir ranka at artık ya da ben oyunu bırakıyorum!

Ne desen haklısın, sana vereceğim tek tavsiye mümkünse TR'de oynama. Hatta F2P fps oyunu oynama bence direkt. R6 gibi kaliteli kitlesi olan oyunlara yönel. Oynayacaksan'da senin kafanda 4 tane kaliteli arkadaşınla gir. Eğer solo takılıyorsan, Varşova ya da Paris idealdir. 50-55 ping alıyorsan, gayet de oynayabilirsin bence.

Son düzenleme:
Ne desen haklısın, sana vereceğim tek tavsiye mümkünse TR'de oynama. Oynayacaksan'da senin kafanda 4 tane kaliteli arkadaşınla gir. Eğer solo takılıyorsan, varşova ya da paris idealdir. 55-60 ping alıyorsan, gayet de oynayabilirsin bence.
arkadaşım LGS ye hazırlanıyo çok aktif olamıyorum 2-3 iyi oynayan arkadaşım var aktif oldukca oynuyorum o maçtaki sage e ark attım 1 el daha oynadık. Sunucu konusuna gelirsek şuan köydeyim ve tr de 55 60 ping alıyorum Superbox kullanıyorum superboxa yeni geçtik evde nasıl olur bilmiyorum pingim azalırsa neden paris olmasın.

Arkadaşım LGS'ye hazırlanıyor çok aktif olamıyorum 2-3 iyi oynayan arkadaşım var aktif oldukca oynuyorum o maçtaki Sage'e Ark attım 1 el daha oynadık. Sunucu konusuna gelirsek şu an köydeyim ve TR de 55 60 ping alıyorum Superbox kullanıyorum superboxa yeni geçtik evde nasıl olur bilmiyorum pingim azalırsa neden paris olmasın.

Mümkünse, kesinlikle TR'de oynamayın bence. 3 kişi paris veya varşova gibi yabancı sunuculara girerseniz, ölünce "nt" veya "no problem" kelimesini duyacaksınız. Türkiye'deki gibi kolunuza laf edip annenize küfür etmeyecekler, Odin çekip trollemeyecekler ve ağla yazmayacaklar. Kaybedince bile elinize sağlık gg yazıyorlar sadece. Ez yazan çok az, adamlar boş'ta konuşmuyorlar sadece info verip oyunlarına bakıyorlar. Söylediklerim TR sunucusu'nun geneline değil bu arada, arada sadece oyununa bakan kaliteli insanlarda çıkıyor.
Mümkünse, kesinlikle TR'de oynamayın bence. 3 kişi paris veya varşova gibi yabancı sunuculara girerseniz, ölünce "NT" veya "no problem" kelimesini duyacaksınız. Türkiye'deki gibi kolunuza laf edip annenize küfür etmeyecekler, Odin çekip trollemeyecekler ve ağla yazmayacaklar. Kaybedince bile elinize sağlık gg yazıyorlar sadece. Ez yazan çok az, adamlar boş'ta konuşmuyorlar sadece info verip oyunlarına bakıyorlar.

Geçen gün canım sıkıldı direkt instalock Reyna attım, 35 vurdum bu arada. Adam keşke önce sorsaydın ama önemli değil canın sağ olsun gibisinden bir şey söyledi bana. TR'de ne olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur zaten.

Mümkünse, kesinlikle TR'de oynamayın bence. 3 kişi paris veya varşova gibi yabancı sunuculara girerseniz, ölünce "NT" veya "no problem" kelimesini duyacaksınız. Türkiye'deki gibi kolunuza laf edip annenize küfür etmeyecekler, Odin çekip trollemeyecekler ve ağla yazmayacaklar. Kaybedince bile elinize sağlık gg yazıyorlar sadece. Ez yazan çok az, adamlar boş'ta konuşmuyorlar sadece info verip oyunlarına bakıyorlar.

Peki şu an köydeyim Superbox 10 Mbps çekiyor evde 30-60 Mbps çekiyor biliyorum ping ile Mbps'nin çok bir bağlantısı yok ama sence pingim kaç olur.

Peki şu an köydeyim Superbox 10 Mbps çekiyor evde 30-60 Mbps çekiyor biliyorum ping ile Mbps'nin çok bir bağlantısı yok ama sence pingim kaç olur.

Kesin bir cevap vermem, mümkün değil maalesef. Fakat test edip görebilirsiniz. Eğer yüksek ping alacağınızı düşünüyorsanız riske atmayın bence. Hem kendi oyununuz hem de takımınızın oyunu mahvolmasın.

Bu gün tekrar girdim ve yine aynı şey phoeniex kitleyen 9 yaşında bir çocuk vardı 5 kill aldı 20 küsür roundda ve bunun gibi 3 maç sonunda demire de düştüm sonra artık yeter dedim ve Yoru instalock attım splitte 20+ kill alarak MVP oldum 13 e 5 yendik aslınada 13 1 di ama odin çektiler ve direndiler ama yinede işe yaramadı maçta 3 tane 4/4 üm var takım iyiydi sesliden konuştular biri küfür ediyordu ama en azındanyle infoda veriyodu keşke hep takımlar böyle gelse son elim de ise kj seçtim başta raze trolledi ama ona rağmen ilk yarı dayandı ikinci yarıda repleriz diyince korktu sanırım trolü bıraktı ve oynamaya başladı ve o eli de 14 12 kazandık ve mutlu son.

Yeni konular

Geri
Yukarı