Gold olmadan Online oynayabiliyorum

batuakn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dünden beri xbox 360 ta GTA 5 te Gold üyeliğim olmamasına rağmen oyunu online oynayabiliyorum. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım yanlış bilgi verme. Xbox Live Gold'suz oynarsın. Normal Live ile oynarsın. Fark olmaz , Gold'un avantajı ayda 2 oyun vermesi.

Arkadaşım online oynamaktan basediyorum.Xbox Live Gold üyeliğin olmadan online oynıyamazsın fakat bu olay haziran ayında kalkıyor Gold üyeliği sadece bedava oyun indirmek için alacağiz.
Ve bunu bir XBox 360 sahibi olarak söylüyorum.

Son düzenleme:
Gold'suz oynayabiliyorsun diyorum normal Live ile. Bir anlamadın. 6 senedir Xbox 360'ım var maşALLAH kırmızı ışık yemedi. Bende Xbox sahibiyim.

XBOX Live Nedir? Ne işe Yarar? Gold Üyelik Nedir? | Volkan Sel
İllaha ispat ettircen. Konu boş konu bence. Linki oku. Gold'un özelliği sadece normal Live'a bir kaç özellik eklemek. Normal Live ile de online oynanabiliyor. "
1) Free Membership

Bu üyelik tipi standarttır ve Gold üyeliğiniz olmadığı zaman üyeliğiniz Free olarak gözükür. Party chat, video chat, online oyun oynama, Facebook ve Twitter gibi çoğu servisi kullanamazsınız. Free Membership’de çoğu iletişim servisi kısıtlansa da Private Chat yapabilirsiniz." Oku burayı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı