Gold ve Hızlıal Yasaklanmıştır

Hızlal.com açıldığından bu yana alışveriş yaparım hiçbir sorun yaşamadım. Mağduriyet yaşanmaması için diyorsunuz ama kimi dolandırmış bu firma? Kimin ürününü göndermeyip paraya yatmış?
Bence haksız bir yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıldır bir çok alışverişim oldu Hızlıal.com ile. Bütün masaüstü donanımını Hızlıal.com üzerinden topladım. Mantıklı bir gerekçe göstermeden baştan savma cevaplarla "yasak"lar koymanın hiç bir anlamı yok.
Ya adam akıllı bir neden ve kanıt gösterin ya da böyle saçma sapan uygulamalar yapmayın. Ha derseniz ki bizim forumumuz istediğimizi yaparız, biz de ona göre davranırız @Recep Baltaş .

Bence uzatmaya gerek yok. Forumda bu firmadan tavsiye vermek yasak sadece. Sizin kendi kararınızla bu sitelerden alışveriş yaparken kimse elinize vurmaz merak etmeyin.

Hızlı aldan 3 defa alışveriş yaptım ne zaman arasam hep ilgilenen olmuştur ve hiçbir ürününde sıkıntı yaşamadım. En beğendiğim internet alışveriş sitesidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gold'dan PS4 için Witcher 3 almıştım. 2 günde Marmaris'e gelmişti. Neden ki sebebi? Bu korumak nasıl bir koruma? Neye dayanarak yasaklıyorsunuz? Acaba detay alabilir miyiz? Çok merak ettim açıkçası.

Geri
Yukarı