Goldmaster RC-451 240 derece direksiyon setini nasıl 900 veya 360 derece yapabilirim?

Dostum biraz araştırma yapıp geri geleceğim.
Büyük dişlinin arkasında bir alüminyum levha var ve bu levhanın çıkıntısı belirli bir noktaya takılıp, 240 dereceye limitlenmiş oluyor. Onu devre dışı bırakıp yapılabilir. Mesela bu arkadaş encoderin oturduğu kısmı kendisi levhadan yapıp orayı devre dışı bırakmış. Sökmek bakmak lazım. Ayak üstü bu kadar anlayabildim. 240 derece direksiyonu 900 derece nasıl yapabilirim diye yaz tek7hackdedi çözmüş.
Büyük dişlinin arkasında bir alüminyum levha var ve bu levhanın çıkıntısı belirli bir noktaya takılıp, 240 dereceye limitlenmiş oluyor. Onu devre dışı bırakıp yapılabilir. Mesela bu arkadaş encoderin oturduğu kısmı kendisi levhadan yapıp orayı devre dışı bırakmış. Sökmek bakmak lazım. Ayak üstü bu kadar anlayabildim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bana yardım edebilecek var mı? Ayrıca direksiyon setim Goldmaster RC-451
Konuyu hortlattığım için özür dilerim hocam ama aynı direksiyon setinden bende de var ve ne kadar aradıysam da sürücüsünü internette bulamadım. Cd'sini de kaybettim. Eğer mümkünse herhangi bir siteye yükleyip paylaşma şansınız var mı?

Konuyu hortlattığım için özür dilerim hocam ama aynı direksiyon setinden bende de var ve ne kadar aradıysam da sürücüsünü internette bulamadım. Cd'sini de kaybettim. Eğer mümkünse herhangi bir siteye yükleyip paylaşma şansınız var mı?
Maalesef CD'yi driverı kurduktan sonra kaybettim.

Geri
Yukarı