Goliath Silver [FrekansTV] alınır mı?

Bu sistem ona göre daha iyi 400 TL fiyat farkı oluyor fakat 512 GB M.2 SSD ile geliyor.

Ben bunu 12 200'e aldım fikriniz nedir hocam?

Ben bunu 12 200'e aldım fikriniz nedir hocam?
Normal dostum birbirlerine göre artıları var. Bir sistemde Asus Dual var ve güç kaynağı daha iyi. Diğerinde kasa mesh, işlemci oyunlarda daha iyi ve 3600MHZ ram var. Yani genel olarak bakıldığında eşit gibiler.

Normal dostum birbirlerine göre artıları var. Bir sistemde ASUS Dual var ve güç kaynağı daha iyi. Diğerinde kasa mesh, işlemci oyunlarda daha iyi ve 3600MHz RAM var. Yani genel olarak bakıldığında eşit gibiler.

Bir hatam yok yani? İade edip sizin attığınızı almayı düşündüm bir ara, gerek var mı?

Sorun yaşatır mı? Değiştirmek için üstüne eklemek gerekir çünkü.
Yani direk sorun yaşatır diyemem. Bazıları 1 seneden fazla süredir kullanıyor ve sorun yaşamamış. Genel anlamda iyi bir güç kaynağı olmadığı için biz önlem olarak söylüyoruz değişmesini. Yani 800 900 TL lik bir bileşen yüzünden 10000 TL'lik sisteme zarar gelmesin diye önlem amaçlı.

Yani direk sorun yaşatır diyemem. Bazıları 1 seneden fazla süredir kullanıyor ve sorun yaşamamış. Genel anlamda iyi bir güç kaynağı olmadığı için biz önlem olarak söylüyoruz değişmesini. Yani 800 900 TL'lik bir bileşen yüzünden 10000 TL'lik sisteme zarar gelmesin diye önlem amaçlı.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı