Elektronik Goodram ırdm 8 GB 3200 MHz CL 16 RAM 399 TL Nays ile 360 TL

Dostum dey elektronik = İtopya sen hiç gördün mü İtopya'nın sahte ürün verdiğini.
Dey elektronikten sponsorluk falan mı aldınız? Konu hakkında bir bilgim yok fakat sorgulamadan kabullenmeniz hos değil, adam sahte vs diye konular hatırlıyorum demiş, bir araştırsanız kanıtlarla gelseniz daha iyi olur yoksa birkaç kişi alsa ve ardından sahte çıksa gönlünüz hoşnut olur mu?

Dey elektronikten sponsorluk falan mı aldınız? Konu hakkında bir bilgim yok fakat sorgulamadan kabullenmeniz hos değil, adam sahte vs diye konular hatırlıyorum demiş, bir araştırsanız kanıtlarla gelseniz daha iyi olur yoksa birkaç kişi alsa ve ardından sahte çıksa gönlünüz hoşnut olur mu?
Sponsorluk almaya gerek yok. Bilinen firmalar. Bu firmaları sizin geç duymanız benim sorunum değil. Güvenilir olduğunu biliyorum. Arkadaşın söylediği videoda bahsedilen firma eski ismi izoly yeni ismi pelican. Sahte ram satan firmalar bunlar. Bildiğim şey hakkında niye şüpheye düşeyim. Tam hatırlamadığı konuyu bana söylüyor. ''Bu firma değil miydi?'' diyor. Bende hayır değildi dedim.

Geri
Yukarı