Goodram SSDPR SSD Packard Bell Easynote TE69KB laptop ile uyumlu mu?

Bütçe
500

aaeerr

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, laptopuma SSD alacağım ama uyumlu mudur bilmiyorum. Bütçem 500TL, uyumlu olursa N11 veya Hepsiburada gibi sitelerden en ucuzunu alacağım.
Laptop modeli "Packard Bell easynote TE69KB", 2013 model. Burada sökme videosu mevcut "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

".
Epey eski bir bilgisayar. İnternete girmek için kullanıyorum genel olarak. Netten araştırma yaptım ancak SSD takıp takamayacağımı anlayamadım.

Eğer uyumlu ise şu aşağıdaki gibi "SATA3 SSD" alacağım;

Yardımcı olursanız çok makbule geçer :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, laptopuma SSD alacağım ama uyumlu mudur bilmiyorum. Bütçem 500TL, uyumlu olursa N11 veya Hepsiburada gibi sitelerden en ucuzunu alacağım.
Laptop modeli "Packard Bell easynote TE69KB", 2013 model. Burada sökme videosu mevcut "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

".
Epey eski bir bilgisayar. İnternete girmek için kullanıyorum genel olarak. Netten araştırma yaptım ancak SSD takıp takamayacağımı anlayamadım.

Eğer uyumlu ise şu aşağıdaki gibi "SATA3 SSD" alacağım;

Yardımcı olursanız çok makbule geçer :)
Muhtemelen SATA III teknolojili. SSD takılabilir.
Ne idüğü belirsiz, veya en ucuz SSD X markanın Y modeliymiş alam gitsin diye bir olay yok. Unut bunu.
Kingston, Samsung, Corsair, Crucial gibi baba markalardan al ki ileride başın ağrımasın.
Forumda bir sürü konu mevcut alınmayacak SSD listesi olarak. Sandisk, WD ve eşşeği alma, bunun gibi ne idüğü belirsiz markalardan da alma.

Geri
Yukarı