Google arama sonuçlarındaki spam siteler nasıl kaldırılır?

• Konuyu başlatan W3dS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Hızlı tarayıcılardan birisi olan Ghostery Dawn'ı kullanarak Startpage'in hızını test ettim. Google ile neredeyse aynı hıza sahip ancak DuckDuckGo sitesini kullanırsanız kat kat daha hızlı açılacaktır.
DuckDuckGO'yu severek kullanıyordum önceden ta ki sansür politikasını getirene kadar.Şuan düzeltildimi bu durum bilmiyorum ama size videolu bir örnek atıyım bir izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DuckDuckGO'yu severek kullanıyordum önceden ta ki sansür politikasını getirene kadar.Şuan düzeltildimi bu durum bilmiyorum ama size videolu bir örnek atıyım bir izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DuckDuckGo hiçbir içeriği sansürlemeden koyması onu ailesel arama motoru yapmıyor maalesef ancak doğru düzgün şeyler aratırsanız hiçbir şekilde size uygunsuz içerik sunmaz. Başka hızlı bir arama motoru arıyorsanız atmış olduğunuz videonun son dakikalarında SearXNG arama motorların linkleri yer alıyor. SearXNG'nin birçok URL'si hızlı çalışıyor.

Alttaki URL'den SearXNG'e ait arama motorlarını görebilirsiniz. Ayrıca IPv6 içermeyen sunucuları kullanırsanız DuckDuckGo'yu kullanmayacaktır.

Son düzenleme:
DuckDuckGo hiçbir içeriği sansürlemeden koyması onu ailesel arama motoru yapmıyor maalesef ancak doğru düzgün şeyler aratırsanız hiçbir şekilde size uygunsuz içerik sunmaz. Başka hızlı bir arama motoru arıyorsanız atmış olduğunuz videonun son dakikalarında searxng arama motorların linkleri yer alıyor. Searxng'nin birçok URL'si hızlı çalışıyor.

Alttaki URL'den Searxng'e ait arama motorlarını görebilirsiniz. Ayrıca IPv6 içermeyen sunucuları kullanırsanız DuckDuckGo'yu kullanmayacaktır.

Alttaki arama motoru nedir anlamadım. Bir sürü url var.

Yeni konular

Geri
Yukarı