Google aramalarında farklı siteler çıkıyor

Mert1337

Hectopat
Merhaba. dün akşam saatlerinde telefondan maç özeti izlemek istemiştim fakat Google'da değişik siteler çıktı. ilk defa gördüğüm siteler. fotoğraf olarak bırakacağım ve neden girdim bilmiyorum. telefondan VPN açtım, girdim ama normal sekmede robot olmadığınız doğrulanıyor falan yazdı. benim bildiğim böyle şeylerde IP logger oluyor ve sitelerin sonu .es. Ben e posta olarak Outlook kullanıyorum, sabah gereksiz yerine, tam hatırlamıyorum, yok artık bu işleri bırakıyorum size hesap mı ne vereceğim diye bir şey gelmişti. Benimle iletişime geçin falan diyordu. Keşke silmeseydim e postayı. Bir de resim vardı, indirmedim, gizliliğinizi korumak için engellendi diyordu Outlook. Sizce bir şey olur mu? Ne yapmam lazım? Şu an PC'de Kaspersky var ve ona göre güvenli site falan diyor ama bilemedim.

Ekran görüntüsü 2021-10-16 103044.png

Bu uzantıyı kurun.

Bu rehberi uygulayın.

Bu uzantıyı kurun.

Bu rehberi uygulayın.
Ama telefondan girdim siteye

Ve şunu fark ettim farklı cihazlar da çıkıyor bu siteler çok ilginç aynı şeyi aratınca.

Bu mu?
Evet, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Telefonda ciddi anlamda sayfa açılış hızlarına etki ediyor. Ben de bunu kullanıyorum.

Evet, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Telefonda ciddi anlamda sayfa açılış hızlarına etki ediyor. Ben de bunu kullanıyorum.

Fakat Chrome desteklemiyor.
E postalar gelmeye devam ediyor 2 tane gelmiş

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211017-102624_Outlook.jpg
    Screenshot_20211017-102624_Outlook.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı