Google Asistan PC'de açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Google Asistan PC'de açılmıyor ne yapmalıyım? Bu linkteki yöntemleri denedim ama son kısımda hata verdi. Tüm her şeyi yaptım sıkıntı burada resim ekledim bakabilirsiniz. Kullanmanın başka yolu var mı? Resmi uygulama olmadığı söylenmiş ama hatada öyle söylemiyor.

Ekran görüntüsü 2022-10-04 135908.png

Ekran görüntüsü 2022-10-04 140023.png

Birisi umarım gelirde sorunumu çözerim. :) @462002 hocam bilginiz var mı?

Hocam tam bir bilgim yok ama, yalnızca onaylanan kullanıcılar diyor siz onaylandıysanız bile ülkemizde belki kullanılmıyordur birkaç gün sonra deneyin öyle düzelebilir. Zaten böyle test sürümünü açınca hata almak normal olabiliyor çok ta şaşırmamak lazım çünkü bende başka programla yaşamıştım.

Hocam tam bir bilgim yok ama, yalnızca onaylanan kullanıcılar diyor siz onaylandıysanız bile ülkemizde belki kullanılmıyordur birkaç gün sonra deneyin öyle düzelebilir. Zaten böyle test sürümünü açınca hata almak normal olabiliyor çok ta şaşırmamak lazım çünkü bende başka programla yaşamıştım.

Her şeyi yaptım sadece kod sayfası açılmıyor. Bu kodu başka nerede bulabilirim? Uygulama zaten açılıyor sadece Türkçe desteği yok.

Her şeyi yaptım sadece kod sayfası açılmıyor. Bu kodu başka nerede bulabilirim? Uygulama zaten açılıyor sadece Türkçe desteği yok.

Kod sadece verilen sitede görünür. Uygulamadan çıkış yapıp tekrar deneyin olmuyorsa, Google'nin yapacağı bir şey. Doğrulama falan diyor hesapla ilgili bir doğrulama eksik mi? Mesela test kullanıcısı olmak için tüm her şeyi doğruladınız mı?

Denedim olmuyor arkadaşlar. O sayfa açılırsa ekranda kod oluyor kodu kopyalayarak uygulamaya giriyoruz. İşlem tamamlanıyor. @463895 Sizin bir bilginiz var mı?

Bu sayfayı onaylıyorum. Tamam'a tıklıyorum.

grant-app-permission (1).png

Ardından aşağıdaki kod sayfası gelmesi gerekiyor ama gelmiyor.

copy-auth-code.png

Sayfadaki verilen hata bu.

1664890892286.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı