Google Authenticator geri getirme

Yer
Minsk
Arkadaşlar merhaba, büyük bir sorunum var ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Telefonum siber suçlar tarafından alındı ve alınmadan önce bir fırsatını bulup fabrika ayarlarına çevirdim ve Google Authenticator uygulamam doğal olarak silindi. Herhangi bir yedek falan alamadım. Bunu telefon numarama geri getirme imkanı var mıdır? Daha önceleri yoktu ama şimdi son durum hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi, benim için çok önemli mailler oraya bağlı :/

Arkadaşlar merhaba, büyük bir sorunum var ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Telefonum siber suçlar tarafından alındı ve alınmadan önce bir fırsatını bulup fabrika ayarlarına çevirdim ve Google Authenticator uygulamam doğal olarak silindi. Herhangi bir yedek falan alamadım. Bunu telefon numarama geri getirme imkanı var mıdır? Daha önceleri yoktu ama şimdi son durum hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi, benim için çok önemli mailler oraya bağlı :/

Aynı durumla ben karşılaştım ve PayPal hesabıma olan erişimimi kaybettim. Bir çözümü yok geri getirmenin ve geçmiş olsun

Aynı durumla ben karşılaştım ve PayPal hesabıma olan erişimimi kaybettim. Bir çözümü yok geri getirmenin ve geçmiş olsun.

Arkadaşın dediği gibi bir yol yok bu yüzden Google Authenticator yerine Authy kullanıyorum. Ve merakımdan soruyorum telefonunuz neden siber suçlar tarafından alındı?

Arkadaşın dediği gibi bir yol yok bu yüzden Google Authenticator yerine Authy kullanıyorum. Ve merakımdan soruyorum telefonunuz neden siber suçlar tarafından alındı?
İzmir'de attığım bir tweet yüzünden, telefonumda twitter uygulaması bile yüklü değildi ama savcı bey illaki istemiş telefonu, aldılar beş ayda zor geldi şimdi de en büyük dert şu mail adresim.
Bir çözümü yok.
Peki, gmail ile iletişime geçme ihtimali var mı, çünkü bu uygulama silindi ve bu mail adresim gmail çıktığından beri var desem yalan olmaz :/

Yeni konular

Geri
Yukarı