Google Authenticator ve telefon değişikliği nasil yapilir?

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
iPhone 6 model telefonumda kullanmış olduğum Google Authenticator uygulamasındaki uygulamaları, gelecek olan iPhone 11 model telefona aktaracağım.
Bununla ilgili şu sitede yazılanlara baktım:

1638795557997.png

Burada bahsedilenler Android telefonla ilgili. Ben IPhone'da yapacağım ve şöyle bir durum var. Telefonu açtıktan sonra uygulamayı indirip kurduğumda ve buradaki işlemleri yaptığımda kodların geldiğini varsayalım. Ardından hattımı takıp açtığımda mevcut iCloud hesabımla giriş yaparsam bu kodlar kaybolur mu?

iPhone değişikliği yapıp bu işlemleri yapan biri varsa yardımcı olabilir mi?

Hesapları dışa aktar diyerek QR kod oluşturacaksın. Ekranda hemen bir QR kod belirecek. Onu da aktarmak istediğin telefona Authenticator kurup tarayacaksın. IOS, Android, Tavşanlı Linyit Spor - ne kullandığının bir önemi yok. Sistem hepsinde aynı çalışıyor.

@OMFG EPIC Şu sitedeki adımları yaptım, kendi Google hesabıma tanımladım.

1638796259991.png

Sanırım buradaki işlemle de halledilebiliyor. Sizin dediğinizi yapıp kodu alamayan kişilerin açtığı konuları görünce şüpheye düşmüştüm.

Telefonu bekleyeceğim artık, teşekkürler.

@OMFG EPIC Şu sitedeki adımları yaptım, kendi Google hesabıma tanımladım.

Eki Görüntüle 1234889

Sanırım buradaki işlemle de halledilebiliyor. Sizin dediğinizi yapıp kodu alamayan kişilerin açtığı konuları görünce şüpheye düşmüştüm.

Telefonu bekleyeceğim artık, teşekkürler.
Cihaz değiştir dedikten sonra QR Kod direkt ekranda beliriyor zaten.

@OMFG EPIC Tamamdır, telefon geldiğinde umarım sıkıntı yaşamam. Bir de Twitch'in Authy uygulamasında doğrulama kodu var. Bununla ilgili bir şey bulamadım ve muhtemelen doğrulamayı kaldırıp yeni telefona tekrar kuracağım. Tek uygulama olduğu için problem olmaz sanırım.

@OMFG EPIC Tamamdır, telefon geldiğinde umarım sıkıntı yaşamam. Bir de Twitch'in Authy uygulamasında doğrulama kodu var. Bununla ilgili bir şey bulamadım ve muhtemelen doğrulamayı kaldırıp yeni telefona tekrar kuracağım. Tek uygulama olduğu için problem olmaz sanırım.
Authy'den yana bir fikrim yok, ne dersem yalan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı