Google Chrome bilinmeyen bir hata

Pek güvenmiyorum dediğin için programı açıkladım sana, sadece virüs temizlemiyor zaten bilgisayar kalıntılarını temizliyor ve kayıt defteri hatalarını düzeltiyor.

Virüs olup olmadığını nereden biliyorsun? "Bilinmeyen hata" uzman mısın? Google Chrome'u tam silmek için revo unistaller Pro programını indir. 30 gün deneme sürümü veriyor tam silme yapmayı dene sonra yeniden başlatıp tekrar yükle ve kontrol et.

Adw cleaner düzgün bir program ve güvenilir ancak diğer verdiğin programlar güvenilir değil en son 9 yıl önce güncelleme almış ayrıca revol unistaller gibi unistaller programi ek olarak bir şey temizlemediği ap açık ortada bir programın regedite hangi girdileri eklediğini sonradan öğrenemez tabii önce unistaller programi yüklü iken girdileri görebilir ancak bu tür programlar da yok.

Adw cleaner düzgün bir program ve güvenilir ancak diğer verdiğin programlar güvenilir değil en son 9 yıl önce güncelleme almış ayrıca revol unistaller gibi unistaller programi ek olarak bir şey temizlemediği ap açık ortada bir programın regedite hangi girdileri eklediğini sonradan öğrenemez tabii önce unistaller programi yüklü iken girdileri görebilir ancak bu tür programlar da yok.
Revo unistaller ile IDM'yi gelişmiş sildiğimde tekrar 30 gün kullanabilmiştim. Bence gayet iyi bir program. Hiç bir programı beğenmiyorsun, öneri yapsamda boş sana, ne önereyim başka? şaka gibisin.
Revo unistaller'in amacı "Tam"ve Kalıntısız temizleme yapmak zaten. Gayet de iyi temizliyor. Sen beceremiyorsun veya bilgisayarın hepten gitmiş. Yanıt verdiğin yazıyıda gram anlamadım. Ne nokta kullanılmış nede virgül ve sana program beğendiremiyoruz. En iyisi sen temiz bir format at kurtar kendini.
Ayrıca revo unistaller güncelleme alıyor sen nereden indirdin acaba programı?

Son düzenleme:
Revo unistaller ile IDM'yi gelişmiş sildiğimde tekrar 30 gün kullanabilmiştim. Bence gayet iyi bir program. Hiçbir programı beğenmiyorsun, öneri yapsamda boş sana, ne önereyim başka? Şaka gibisin.

Revo Unistaller'in amacı "tam"ve kalıntısız temizleme yapmak zaten. Gayet de iyi temizliyor. Sen beceremiyorsun veya bilgisayarın hepten gitmiş. Yanıt verdiğin yazıyı da gram anlamadım. Ne nokta kullanılmış ne de virgül ve sana program beğendiremiyoruz. En iyisi sen temiz bir format at kurtar kendini.
Ayrıca revo unistaller güncelleme alıyor sen nereden indirdin acaba progra mı?

Ben kendim düzelttim konu kapandı ayrıca yazımda da noktalama işaretleri var kendi anlayamadığın şeye hata demessen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı