Google Chrome "bu hesap ile senkronize edilemiyor" hatası

teknokojici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Google Chrome'de hesabımla oturum açmak istediğimde; [email protected] ile "senkronize edilemiyor service unavailable try again late" hatası alıyorum. Daha önce böyle bir hata almamıştım, başka bir hesap ile de oturum açamıyorum. 3 tane farklı hesap denedim ama sonuç yine aynı, kafayı yiyeceğim. Google'yi hep aynı hesapla kullanırdım. Arkadaşlar çözümünü bilen varsa lütfen yazsın. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Bilgisayarınızda MalwareBytes virüs programı ile tarama yaptırıp, Google Chrome'yi kaldırıp tekrar yükleyerek tekrar kontrol edebilir misiniz?

Bilgisayarınızda MalwareBytes virüs programı ile tarama yaptırıp, Google Chrome'yi kaldırıp tekrar yükleyerek tekrar kontrol edebilir misiniz?
uygulamayı yükledim tarama yaptım ama uzun bir süre tarama yapıp donur ve şimdi google de donuyor sayfa açmıyor piskolojim bozuldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı