Google Chrome Düşük Kalite Resim Sorunu

Neutral

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Google Chrome üzerinden baktığım bütün fotoğraflar düşük kalitede görünüyor. Anca sağ tıklayıp resmin linkine ulaşıp "yakınlaştırdığımda" asıl kaliteyi elde edebiliyorum.

Bu durum sadece Google Chrome'da yaşanıyor. Opera vb. tarayıcılarda bu sıkıntı yok.
Google Chrome'u silip yeniden yüklediğimde düzelmişti fakat 1 saat sonra yine meydana geldi.

Yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş @BERWAR

Örnek:
Screenshot_1.png

Resme tıklayıp orijinal boyutunu görünce (Şu anda bu resmi bile HD görebilirsiniz fakat bende üstüne tıklamadığım için 144P gibi görünüyor.)

Screenshot_2.png

Güncel. Yardımları beklemekteyim. @SideWinder

Screenshot_2.png

Eklediğim fotoğrafta fark etmişsinizdir. Opera vb. tarayıcılarda bir gram böyle sorun yok. Yakınlaştırma ayarları doğru. Hiçbir ayarı kurcalamadan kurdum ve 10 dakika sonra yine bu hali aldı. Yardımları bekliyorum. Fotoğraflara sağ tıklayıp yeni sekmede açıp bakmaktan çok yoruldum.

Eklediğim fotoğrafta fark etmişsinizdir. Opera vb. tarayıcılarda bir gram böyle sorun yok. Yakınlaştırma ayarları doğru. Hiçbir ayarı kurcalamadan kurdum ve 10 dakika sonra yine bu hali aldı. Yardımları bekliyorum. Fotoğraflara sağ tıklayıp yeni sekmede açıp bakmaktan çok yoruldum.
Hocam 1400 liralık sisteminize talibim ama mesaj atamıyorum ordan.Bana şu e postadan ulaşır mısınız. [email protected]

CCleaner ile boş alanı temizle hariç her iki sekmede boş kalmayacak şekilde tikleri işaretleyip temizleyin gelen onay pencerelerine evet tıklayın. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Sonrasında yazı tiplerine girip Chrome'un işaretlediğim şekilde seçili olduğundan emin olun.

8sd4f84f8.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı