Google Chrome güncellemesi geri çevrilebilir mi?

kaan212

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Samsung Galaxy S3 mini kullanıyorum. Ve tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorum. Ve Android sürümüm 4.1.2. Google Chrome sürümüm de 26.0.1410.50 yani 2013'ten kalma. Son zamanlarda Google'dan Chrome'u güncellemem konusunda bildirim alıyorum. Aynı şey YouTube'da da olmuştu ve güncellediğimde ağ Hatası 400 diye bir hata aldım. Ve bir daha kullanmadım. Bunun Google Chrome'da olmasını istemiyorum. Eğer aynı durumu yaşarsam eski sürümüne (26.0.1410.50) bir şekilde geri döndürebilir miyim?

Evet, uygulamalar kısmından güncellemeleri kaldır diye bir seçenek olması lazım. O yöntemi yaparak kullanabilirsin. Bu tarz bir hata almıştım. Telefonu sıfırlayınca düzelmişti.

Ayrıca Chrome yerine Brave, Kiwi gibi tarayıcıları tavsiye ederim. Kiwi tarayıcısı tamamen Chrome arayüzüne benziyor. Ekstra olarak uzantı desteği, reklam engelleme falan sunuyor.

Evet, uygulamalar kısmından güncellemeleri kaldır diye bir seçenek olması lazım. O yöntemi yaparak kullanabilirsin. Bu tarz bir hata almıştım. Telefonu sıfırlayınca düzelmişti.

Ayrıca Chrome yerine Brave, kiwi gibi tarayıcıları tavsiye ederim. Kiwi tarayıcısı tamamen Chrome arayüzüne benziyor. Ekstra olarak uzantı desteği, reklam engelleme falan sunuyor.

Hocam Google Chrome ve Opera mini dışında tarayıcıları kullanamıyorum, Opera mini de sayfaların yüklenmesinde çok hata oluyor. S3 mini Android 4.1 de eski sürüme güncelle deyince versiyon vermiyor ama direkt ilk çıktığı sürüme güncelliyor. Nasıl yapacağım?
Bu yazıyı telefonumdan yazdım ona bile yarım saat uğraştım. Sayfalar yüklenmiyor adam gibi çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı