Google Chrome kendi kendine kapanıyor

emirhansisman

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Google Chrome açtıktan bir süre sonra kendi kendine kapanıyor, aynısı diğer tarayıcılarda da oluyor. Silip yeniden yükledim, sorun çözülmedi. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zamadan beri oluyor bu? Antivirüs yazılımı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız kısa bir süreliğine devre dışı bırakıp tekrar deneyin. Yazılım tarafından engelleniyor olabilir.

Son yüklenen Windows güncellemeleri ile alakalı da olabilir. O yüzden en son yüklenen güncellemeleri geri almayı da deneyebilirsiniz.

Ne zamadan beri oluyor bu? Antivirüs yazılımı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız kısa bir süreliğine devre dışı bırakıp tekrar deneyin. Yazılım tarafından engelleniyor olabilir.

Son yüklenen Windows güncellemeleri ile alakalı da olabilir. O yüzden en son yüklenen güncellemeleri geri almayı da deneyebilirsiniz.
Antivirüs yazılımım yok , deniyim dediklerinizi.
Sorun devam ediyor opera gx de kapanıyor aynı şekilde lütfen yardım edin.

Dostum sorun çözülmedi virüs taraması vs. yaptım başka bir yolu yok mudur çok kötü böyle. :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı