Google Chrome Siyah Ekran Sorunu

Knight Davion

Kilopat
İyi günler. Arkadaşlar benim Google Chrome'mumda enteresan bir sorun var. Şöyle anlatayım, Google Chrome'u açtıktan ve simge durumuna getirdikten sonra 10-15 saniye bekleyince başlat çubuğuna tıklayıp tekrar Google Chrome'u ekrana getirdiğimde 1 saniyelik ekran siyah oluyor.(Ekran derken başlat çubuğu ve Google Chrome'un pencere çubuğu hariç) Bu olay sadece 1 saniyelik oluyor fakat sinir bozuyor :D Google Chrome'um, windowsum, dahili ve harici ekran kartı sürücülerim, tüm driverlarım güncel. Bu tek bende mi var yoksa herkeste böyle mi bilmiyorum, fikri olan herkes yorum atabilir. Bu arada her zaman değil ama sıklıkla oluyor. Şimdiden teşekkürler :)

chrome siyah ekran.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorun sanırsam şundan kaynaklı. Benim bilgisayarımda İntel HD Graphics 5600 ve NVIDIA GeForce 960M var.Normalde otomatik kurulumda Google Chrome İntel HD Graphics üzerinden çalışıyor.Fakat ben işlemci fazla ısınmasın ve işlemci fanı çalışmasın diye Nvidia Denetim Masası ayarlarından Google Chrome'u NVIDIA'dan çalıştırma seçeneğini işaretledim.Eğer Chrome'u İntel HD Graphics üzerinden çalıştırırsam bu sorun yok fakat o zamanda Tarayıcı üzerinden oynanan oyunlarda performans düşüklüğü ve işlemcinin daha fazla ısınması sorunlarıyla karşı karşıya kalacağım.Yani çözüm bulamadım.

Benim pc masaüstü intel işlemci nvıdıa ekran kartı var belkide sorun nvıdıa experiance dedir güncelleme gelmiş indireyim belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı