Rehber Google Chrome tarayıcı önbelleği temizleme

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Selamlar. Yeni bir rehberle karşınızdayım. Bu rehberi tarayıcı önbelleğini temizlemeyi bilmeyen arkadaşlar için yaptım. Öncelikle Chrome'un önbelleğini temizlemek için aşağıda yazdığım adımları uygularsanız silebilirsiniz.

1- Chrome'yi açın.

2- CTRL + Shift + Del yapın

3- Açılan pencerede silinmesini istediğiniz şeyleri tıklayarak silin. (Şifreleri silmenizi önermem.)

4- Verileri temizle butonuna tıklayın.

İşte önbelleğiniz temizlendi! İyi forumlar.

Son düzenleme:
Selamlar. Yeni bir rehberle karşınızdayım. Bu rehberi tarayıcı önbelleğini temizlemeyi bilmeyen arkadaşlar için yaptım. Öncelikle Chrome'un önbelleğini temizlemek için aşağıda yazdığım adımları uygularsanız silebilirsiniz.

1- Chrome'yi açın.

2- Açılan pencerede silinmesini istediğiniz şeyleri tıklayarak silin. (Şifreleri silmenizi önermem.)

3- Verileri temizle butonuna tıklayın.

İşte önbelleğiniz temizlendi! İyi forumlar.

Hocam Linux Mint'te neler yapılabilir rehberi gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse her tarayıcı kullanıcısı tarafından bilinen basit bir bilgi ama emeğinize sağlık.
Hocam arkadaşlarıma soruyorum, önbelleği neden temizlemiyorsunuz diye, "bilmiyozki" diyorlar. Böylesi cahil insanların artık bu basit bilgiyi öğrenmeleri için yaptım bu rehberi.
Hocam Linux Mint'te neler yapılabilir rehberi gelsin.
Tamam hocam.

Chrome'u açın sonra silinmesini istediklerinizi seçin demişsiniz. Silinmesini istediklerimizi nereden seçeceğimizi anlatmamışsınız. Ayarlara girin falan diye anlatsaydınız keşke.

Bir adım eksik gibi. Chrome açıldıktan sonra kullanıcıların önbelleklerini silebilmesi için ilk önce ilgili kategoriye varması gerekir.
Hocam kategoriye gelmeden yapabiliyorum ben. Bu yüzden onu yazmadım.
Chrome'u açın sonra silinmesini istediklerinizi seçin demişsiniz. Silinmesini istediklerimizi nereden seçeceğimizi anlatmamışsınız. Ayarlara girin falan diye anlatsaydınız keşke.
Orayı yazmayı unutmuşum hocam. Pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı