Google Chrome URL kısayolları çalışmıyor

KUROYHS

Hectopat
Yer
Dağ Başı
Daha fazla  
Normalde herhangi bir sorun yoktu lakin sabah bilgisayarı açtıktan sonra önceden masaüstüne eklediğim kısayolları kullandığımda direkt sayfaya yönlendirmiyor. Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?
Tarayıcı= Google Chrome.

ekran görüntüsü.png

Normalde herhangi bir sorun yoktu lakin sabah bilgisayarı açtıktan sonra önceden masaüstüne eklediğim kısayolları kullandığımda direkt sayfaya yönlendirmiyor. Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?
Tarayıcı= Google Chrome.

Eki Görüntüle 763736
Aynı kısayolu tekrar masaüstünüzde oluşturup açmayı deneyin.

Bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun. Eğer bağlıysa varsayılan tarayıcınızı değiştirerek tekrar deneyin.

Edge ile denedim sonuç aynı.
Normal internet tarayıcısı ile denediğimde ise.

garip.png

kısayolda sorun.png

İsterseniz bilgisayara format atın düzelebilir.

İşin gerçeği sorun birdenbire oldu. 1 haftadır herhangi bir program yüklemedim.
Dün akşam bir Windows 10 isteğe bağlı güncelleştirme paketi yüklemiştim ondan kaynaklı olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
Edge ile denedim sonuç aynı.
Normal internet tarayıcısı ile denediğimde ise.

Eki Görüntüle 763795

Eki Görüntüle 763796

İşin gerçeği sorun birdenbire oldu. 1 haftadır herhangi bir program yüklemedim.
Dün akşam bir Windows 10 isteğe bağlı güncelleştirme paketi yüklemiştim ondan kaynaklı olabilir mi acaba?
Güncelleme kaynaklı olma ihtimali var. Kullandığınız Windows 10'un sürümü 20H2 mi? Eğer değilse microsoft'un sitesinden imaj dosyasını indirip onu kurabilirsiniz.

Güncelleme kaynaklı olma ihtimali var. Kullandığınız Windows 10'un sürümü 20H2 mi? Eğer değilse Microsoft'un sitesinden imaj dosyasını indirip onu kurabilirsiniz.

Hemen kontrol edeyim sonucu bildiririm.
Güncelleme kaynaklı olma ihtimali var. Kullandığınız Windows 10'un sürümü 20H2 mi? Eğer değilse Microsoft'un sitesinden imaj dosyasını indirip onu kurabilirsiniz.

Güncellemeyi yaptım ardından tarayıcı aynı hatayı verdi bende tarayıcıyı kaldırdım. Sanırım sorun benim tarayıcıdaymış. Çözüldü.
Muhtemelen bazı eklentiler sebep oldu. Şimdi tekrar indirip bir daha deneyeceğim. İlginiz için teşekkürler. :D iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı