Google Chrome ve PC'nin geç kapanması

Uzay ADIYAMAN

Hectopat
Daha fazla  
Ben 6500 TL'ye bir pc aldım. PC ilk birkaç günden sonra Google chrome'u açmamaya başladı internetteki yazıları okudum işlemleri uyguladım sonra kapatıp açtığımda düzeldi fakat daha sonra PC'yi kapattığımda kapanması 1-3 dk arasında sürüyor. Haliyle insan 6500 TL verince bir sorun çıkmamasını diliyor. Sonra PC'yi açıyorum google chrome açılmıyor. PC ne zaman uzun süre kapanmazsa yeniden açtığımda google chrome açılmıyor. Eğer chrome a hiç dokunmazsam bir sorun yok. Bu windows 10 ile mi ilgili ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Home yüklü. Güncelleştirmeleri denetle den bakınca güncel diyor. PC özellikleri:
Gtx 970
Z170A gaming m5
İ7 6700K
H100İ GTX
corsair 2400 mhz tek modül 16 Gb ram
Bios güncelmi bilmiyorum ve nasıl güncelleyeceğimi de bilmiyorum.

Windows 10 Home yüklü. Güncelleştirmeleri denetle den bakınca güncel diyor. PC özellikleri:
Gtx 970
Z170A gaming m5
İ7 6700K
H100İ GTX
corsair 2400 mhz tek modül 16 Gb ram
Bios güncelmi bilmiyorum ve nasıl güncelleyeceğimi de bilmiyorum.

Bu arada benim asıl derdim chrome un açılmaması değil. Chrome kullanmasamda olur. Asıl sorun PC nin gec kapanmasi.

Bu arada özür dilerim aynı mesajı kopyalamış.

Yeniden merhaba. Googpe Chrome u kaldırdım ve sorun onda değilmiş. Bilgisayarı her açışımda Bir windows grup ilkesi istemcisine bağlanılamadı
hatası çıkıyor. Çözümünü bilenler lütfen mesaj yazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı