Çözüldü Google Chrome'da bant genişliği ayarı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

antalium07

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle selam.
Google Chrome'da indirme yaparken download hepsini indirmeye kullanıyor. Hızım 100M Mbps 11 Mbps ile indiriyor sorun yok ancak ben "50 Mbps indirmeye kullanmasını istiyorum. Yani bant genişliğini "Steam, Torrent uygulamasındaki gibi ayarlamak" mümkün mü? "Google Chrome'dan F12 network denedim olmadı"

Çözüm
Network ile denerken herhangi bir hata çıkıyor mu? Yoksa sadece tepki mi vermiyor.
Ve eğer "Internet Download Manager" adlı uygulamayı bilmiyorsanız kullanmanızı öneririm(Limiter var.)
Network ile denerken herhangi bir hata çıkıyor mu? Yoksa sadece tepki mi vermiyor.
Ve eğer "Internet Download Manager" adlı uygulamayı bilmiyorsanız kullanmanızı öneririm(Limiter var.)
google chrome f12 networkda tepki vermedi dediniz uygulamayı indirip deniyorum hemen . teşekkürler...

hocam çok teşekkürler yaptım tam istedim gibi net hızınıda ayarlanıyor " hatta google chrome tarayıcı hızından 2 kat daha hızlı indirdi daha önce keşfetseydim dedim program oldu cok saolun..

Son düzenleme:
google chrome f12 networkda tepki vermedi dediniz uygulamayı indirip deniyorum hemen . teşekkürler...

hocam çok teşekkürler yaptım tam istedim gibi net hızınıda ayarlanıyor " hatta google chrome tarayıcı hızından 2 kat daha hızlı indirdi daha önce keşfetseydim dedim program oldu cok saolun..
ne demek her zaman hocam iyi günler

Geri
Yukarı