Google Chrome mu Opera mı?

Google Chrome mu Opera mı?

• Oy verenlerin toplamı
    52

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Günümüzde çok fazla tarayıcı kapıştırmaları oluyor. Ben de nasibimi alayım dedim. Sizce Google Chrome mu Opera mı? Her türlü özelliğiyle kıyaslandırabilirsiniz. Bellek kullanımından tutun işlemci kullanımına kadar. Özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz. Sizin kararınıza göre o tarayıcıyı kullanmaya başlayacağım. Bu arada sistemimde 4 GB RAM Bulunmaktadır. Ona göre de yorumunuzu yaparsanız çok hoşnut olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüzde çok fazla tarayıcı kapıştırmaları oluyor. Ben de nasibimi alayım dedim. Sizce Google Chrome mu Opera mı? Her türlü özelliğiyle kıyaslandırabilirsiniz. Bellek kullanımından tutun işlemci kullanımına kadar. Özgürce yorumunuzu yapabilirsiniz. Sizin kararınıza göre o tarayıcıyı kullanmaya başlayacağım. Bu arada sistemimde 4 GB RAM Bulunmaktadır. Ona göre de yorumunuzu yaparsanız çok hoşnut olurum.

Google Chrome alışkanlıklar bırakılamıyor.

Sana soru bilgilerinin Facebook ve daha fazlasına mı gitmesi Google ve daha fazlasına mı?

Bana göre Google Chrome`nin hiçbir artısı yok aynı özellikler Opera GX`de de var.Hatta Opera GX de + olarak fazladan birsürü özellik var.

Yeni konular

Geri
Yukarı