Google Chrome'un PC cihazına gönder özelliği nedir?

Faruk2668

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar zaten fotoğrafta altını çizdim ama bu konuya nasıl bir başlık açacağımı çözemedim böyle bir başlık yazdım. Bu telefona falan mı gönderiyor bağlantıyı, gönder dediğimde gönderiliyor diyor. Hem PC hem de telefonda aynı Google hesabı açık. Ama hiçbir şey olmuyor. Bilen biri varsa söyleyebilir mi?
Sorunsal.png

Arkadaşlar zaten fotoğrafta altını çizdim ama bu konuya nasıl bir başlık açacağımı çözemedim böyle bir başlık yazdım. Bu telefona falan mı gönderiyor bağlantıyı, gönder dediğimde gönderiliyor diyor. Hem PC hem de telefonda aynı Google hesabı açık. Ama hiçbir şey olmuyor. Bilen biri varsa söyleyebilir mi?
Eki Görüntüle 462045
Bende çalışıyor hatta çoğunlukla kullanıyorum.

@mertpivvo Bağlantıda nasıl kapatılacağını paylaştım.

Son düzenleme:
@mertpivvo Bağlantıda nasıl kapatılacağını paylaştım.
bunu arıyordum sağol

Eki Görüntüle 462045
system mafucaturer bilgisayar cihazina gonder bende yazıyor bu benim pc im degil ama virus falan mı var?

Masaüstünden laptopa yollayabiliyorum ama, laptoptan yolla dediğimde masaüstüne bilidirim gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı? Bu arada masaüstündeki Chrome'de "sen Tab" ayarları gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı