Google.com yavaş çalışıyor

sirquasar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B550-A Pro
Ryzen 5 5600
Corsair 3600 Mhz 8+8GB
MSI RTX 4070 Ventus 3x
Meslek
Otomotiv Teknikeri
Merhaba,
Formattan sonra Chrome yükleyip google.com.tr adresine girmeye çalıştığımda bağlanmamıştı.
İnternetteki tavsiyeler üzerine sanırsam sertifikaları silip bağlanmayı başardım.
Fakat Google.com'a bağlanmak istediğimde diğer sitelere oranla çok yavaş açılıyor.
Bilgisayar yeni, internet hızlı ve kablolu. Diğer siteler anında açılırken Google'a bağlanmak ve sayfalar arası geçiş yapmak ortalama 2-3 saniye sürüyor.
En başta 2-3 saniyeden birşey olmaz desem de artık cidden rahatsızlık vermeye başladı.
+Google Chrome'u baştan yükledim sorun devam ediyor.
+Microsoft Edge'de denedim onda sorun olmuyor. Chrome'a özgü bir durum.
+Olayı Chrome'da düzeltmek istiyorum, başka tarayıcı kullanın tavsiyesi istemiyorum. Sorunu yok saymak çözüm değil. Benim her şeyim Chrome'da.
+Yeni bilgisayar topladım, kurulumdan sonra oluştu. Virüslük bir durum olması mümkün değil.
+Sadece ve sadece Google yavaş çalışıyor.
Aynı durum başına gelen varsa çözümünü paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.

Merhaba,
Formattan sonra Chrome yükleyip google.com.tr adresine girmeye çalıştığımda bağlanmamıştı.
İnternetteki tavsiyeler üzerine sanırsam sertifikaları silip bağlanmayı başardım.
Fakat Google.com'a bağlanmak istediğimde diğer sitelere oranla çok yavaş açılıyor.
Bilgisayar yeni, internet hızlı ve kablolu. Diğer siteler anında açılırken Google'a bağlanmak ve sayfalar arası geçiş yapmak ortalama 2-3 saniye sürüyor.
En başta 2-3 saniyeden bir şey olmaz desem de artık cidden rahatsızlık vermeye başladı.
+Google Chrome'u baştan yükledim sorun devam ediyor.
+Microsoft Edge'de denedim onda sorun olmuyor. Chrome'a özgü bir durum.
+Olayı Chrome'da düzeltmek istiyorum, başka tarayıcı kullanın tavsiyesi istemiyorum. Sorunu yok saymak çözüm değil. Benim her şeyim Chrome'da.
+Yeni bilgisayar topladım, kurulumdan sonra oluştu. Virüslük bir durum olması mümkün değil.
+Sadece ve sadece Google yavaş çalışıyor.
Aynı durum başına gelen varsa çözümünü paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.

Windows Update yapın Windows aygıt yoneticisnde internet bağlayıcı kalıcı olarak sil deyip donanimlara değişik ara deyin önce Windows Update.

@sirquasar Chrome'da yaptığınız ayarlar Google hesabınızla eşitlendiği için hangi bilgisayara geçerseniz geçin muhtemelen aynı ayarlar geleceğinden yine yavaşlayabilir. Buradan ayarları varsayılan hale getirip tekrar dener misiniz? Ancak uyarmakta fayda var sitelerinizdeki oturumlar kapatılıp geçmiş vb. şeyler de silinecek.
1655538794268.png

Windows Update yapın Windows aygıt yoneticisnde internet bağlayıcı kalıcı olarak sil deyip donanimlara değişik ara deyin önce Windows Update.
Merhaba, windows 11 ve güncel durumda.
İnternet bağdaştırıcısıyla alakalı olduğunu sanmıyorum. Sorun sadece Chrome kullanırken oluşuyor.
@sirquasar Chrome'da yaptığınız ayarlar Google hesabınızla eşitlendiği için hangi bilgisayara geçerseniz geçin muhtemelen aynı ayarlar geleceğinden yine yavaşlayabilir. Buradan ayarları varsayılan hale getirip tekrar dener misiniz? Ancak uyarmakta fayda var sitelerinizdeki oturumlar kapatılıp geçmiş vb. şeyler de silinecek.
Eki Görüntüle 1423530
Öneri için teşekkür ederim fakat sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı