Google Drive "Görüntüleyenler indiremez" Hatası

Hayalbaz7

Hectopat
Projem için PDF dosyaları indirmem gerekiyor. Google Drive üzerinden ne indirebiliyorum ne de yazdır tuşuyla alabiliyorum dosyayı. Sol tarafta görüntüleyenler indiremez yazıyor. Ne yapabilirim?

Dosyanın herkese açık ve erişilebilir şekilde paylaşılmış olması lazım paylaşım ayarlarına dikkat etmenizi ve anlık çözüm içinde wetransfer.com adlı siteyi öneririm.

Hocam bunun için bir yol biliyorum ama yayilirsa fix yiyecek, Online dersleri indirmek için bana da lazim linki atmaniz mumkunmu size indirip atayim.

Hocam bunun için bir yol biliyorum ama yayilirsa fix yiyecek, Online dersleri indirmek için bana da lazim linki atmaniz mumkunmu size indirip atayim.

Hocam yardım eder misiniz özelden yazamadım

Olayın üstünden epey geçmiş, okul yoğunluğundan bakamamıştım kusura bakmayın. Hala ihtiyacı olan varsa t.me/emrecengdev adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı