Google Drive İçinde Bulunan "www.ins.txt" Virüs Olabilir mi?

ddnetblocker

Femtopat
Daha fazla  
Google Drive'da ''www.ins.txt'' adında bir .txt dosyası buldum. Fakat daha önce bunu drive'da dolaşırken görmemiştim. Böyle bir dosya upload ettiğimi de hatırlamıyorum. İçinde ne yazdığını merak ettiğim için girdim önce siyah ekran üzerine okuyamadığım beyaz yazı geldi sonrasında .txt dosyası açıldı. İçinde instagram adresi vardı fakat silinmiş bir hesap. Bu işlerden çok anlamadığım için siyah ekran falan gelmesiyle panik oldum. Dosyayı açıktan sonra sildim. Acaba böyle bir .txt dosyasından virüs bulaşma ihtimali var mıdır ? Yoksa aşırı mı paranoya oldum ? (Tüm işlemler telefondan)

Google Drive'da "www.ins.txt" adında bir .txt dosyası buldum. Fakat daha önce bunu Drive'da dolaşırken görmemiştim. Böyle bir dosya upload ettiğimi de hatırlamıyorum. İçinde ne yazdığını merak ettiğim için girdim önce siyah ekran üzerine okuyamadığım beyaz yazı geldi sonrasında .txt dosyası açıldı. İçinde Instagram adresi vardı fakat silinmiş bir hesap. Bu işlerden çok anlamadığım için siyah ekran falan gelmesiyle panik oldum. Dosyayı açıktan sonra sildim. Acaba böyle bir .txt dosyasından virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Yoksa aşırı mı paranoya oldum? (tüm işlemler telefondan)

Hesabınıza biri girip hesap linki bırakmış şifrenizi değiştirin acilen.

Google Drive'da "www.ins.txt" adında bir .txt dosyası buldum. Fakat daha önce bunu Drive'da dolaşırken görmemiştim. Böyle bir dosya upload ettiğimi de hatırlamıyorum. İçinde ne yazdığını merak ettiğim için girdim önce siyah ekran üzerine okuyamadığım beyaz yazı geldi sonrasında .txt dosyası açıldı. İçinde Instagram adresi vardı fakat silinmiş bir hesap. Bu işlerden çok anlamadığım için siyah ekran falan gelmesiyle panik oldum. Dosyayı açıktan sonra sildim. Acaba böyle bir .txt dosyasından virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Yoksa aşırı mı paranoya oldum? (tüm işlemler telefondan)

Google Drive .txt gibi hafif dosyaları tarar. Virüslüyken upload edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı