Google Drive üzerinden video indirme

Makaleler
1
Arkadaşlar, Google Drive üzerinden bir tane videoyu indirmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
İndirme butonu videoyu yükleyen tarafından kapatılmış sadece internet üzerinden izlenebiliyor. Veri kaynağını üzerinden videoya ulaşmaya çalışıldığı zaman erişim izni verilmiyor.

Video indirme programları veya siteleri bir işe yaramıyor. Ayrıca incele>network üzerinden de erişim sağlanamıyor.

Arkadaşlar, Google Drive üzerinden bir tane videoyu indirmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
İndirme butonu videoyu yükleyen tarafından kapatılmış sadece internet üzerinden izlenebiliyor. Veri kaynağını üzerinden videoya ulaşmaya çalışıldığı zaman erişim izni verilmiyor.

Video indirme programları veya siteleri bir işe yaramıyor. Ayrıca incele>network üzerinden de erişim sağlanamıyor.
Videoyu oynatıldığı sırada İncele>Network bölümünden yakalabilirsin.
videoplayback?id=xxxx gibi bir adla videonun linki gözükür.
Yeni sekmede açtıktan sonra kaydedebilirsin.
erişim sağlanamıyor yazmışsın ama şu an denedim gözüküyor.

Hocam, Drive daki videoyu ben de indiremiyorum. Yükleyen kişi indirmeyi engellemiş. Çözümü nedir?
Hocam yükleyen kişi indirmeyi engelledi derken videoyu izleyebiliyor ama indiremiyorsaniz Internet Download Manager programını kullanabilirsiniz. İnternette kullanım rehberleri var, yukledikten sonra videonun üst köşesinde "bu video dosyasını indir" butonunu kullanarak indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı