Google Drive ve OneDrive kullanılır mı?

whisper21

Centipat
Arkadaşlar bunları kullanmak gerekli mi? Az önce açtım dosyaları yüklemeye başladı. İyi mi bu programlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
W

whisper21

Centipat
Anladım. Ben açtım tüm dosyaları yüklüyor şu an Drive. 15 GB alanımız var yanılmıyorsam.
Bunun dışında başka senkronize açmaya gerek var mı?

Mehmet Taban

Decipat
Makaleler
3
Yer
ETS 2'de Sabit diskine eziyet çektiriyor.
Google Drive kullanıyorum. Önemli şeylerimi atıyorum arada. Steam Cloud desteklemeyen (GTA San Anderas gibi) oyunların savelerini, Minecraft dünyalarımı ve Duvar kağıdı arşivim gibi bir çok şeyi yedekledim. Mantığını çözebilsem OneDrive'ı da kullanırdım ama anlayamadım bir türlü onu. Size de Google Drive öneririm.

KS
KS
W

whisper21

Centipat
Google Drive kullanıyorum. Önemli şeylerimi atıyorum arada. Steam Cloud desteklemeyen (GTA san anderas gibi) oyunların Save'lerini, Minecraft dünyalarımı ve duvar kağıdı arşivim gibi birçok şeyi yedekledim. Mantığını çözebilsem OneDrive'ı da kullanırdım ama anlayamadım bir türlü onu. Size de Google Drive öneririm.

Bende Google Drive'ı anlamıyorum. OneDrive daha kolay bildiğim kadarıyla. Dosyaları seçip klasöre kopyalıyorsun bu kadar.

KS
KS
W

whisper21

Centipat
Windows 10'daki mantığını çözemedim hiç. Bilgisayardaki şeyleri otomatik yedeklemesini değil, belirli bir klasörü olsun onun içine atarsam yedeklesin istiyorum. Bu şekilde kullanabilir miyim? Biliyorsanız yardım edersen sevinirim.

OneDrive klasörü var onun içine atıyorsun klasör seçme diye bir şey var ama onu bende bilmiyorum.

Yukarı