Google Drive ve Yandex disk aboneliği biterse ne olur?

Nisroc

Decapat
Bu iki depolama kanalından bir tanesini kullanacağım 50GB'lık bir dosyam var bu dosyayı bu iki kanaldan bir tanesine yükledikten sonra(aylık satın alım yaparak) diğer aylar ödemesini yapmasam bu dosyalarıma herhangi bir şey olmaz değil mi?

Yani silinme gibi bir durum söz konusu olur mu? Onu soruyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalarınızı kafalarına göre sileceklerini sanmam. Büyük ihtimal başka dosya yükleyemezsiniz veya size haber verirler.

Yandex Disk pek önermem. Drive ve Mega'yi kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Koca bir anime arşivim var ve hepsini Drive'da tutuyorum ve hiç sorun olmuyor telif konusunda. Neyse, ben zamanında Google Support ile konuştuğumda dosyalara bir şey olmuyor fakat öyle şey de olmuyor. Benim 2TB depolama alanım var. Eğer parasını ödemezsem, dosyalara bir şey olmuyor ama üzerine bir dosya daha yükleyemiyorum mesela.

Yandex disk pek önermem. Drive ve Mega'yi kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Koca bir anime arşivim var ve hepsini Drive'da tutuyorum ve hiç sorun olmuyor telif konusunda. Neyse, ben zamanında Google Support ile konuştuğumda dosyalara bir şey olmuyor fakat öyle şey de olmuyor. Benim 2TB depolama alanım var. Eğer parasını ödemezsem, dosyalara bir şey olmuyor ama üzerine bir dosya daha yükleyemiyorum mesela.

Göndersene :D

Ücretli bir abonelikte eğer depolanmış veri ücretsiz planın sunduğu kapasiteden fazlaysa size bir süre verilir, o sürede veriyi almazsanız silinir.

Ama eğer diyelim ücretsiz plan 15 GB ise ama sizin dosyalarınız 13GB ise verileriniz silinmeden ücretsiz plana düşürülürsünüz.

Ben denedim. Öyle sanırım ile olmaz bence ya 😄 Ben kotayı arttırdım sonra ders videolarını yükledim. Ardından aboneliği iptal ettim. Şu an videolara erişebiliyorum siz de indirebilirsiniz benim drivemdeki videoları tek sıkıntı o mail hesabına herhangi bir e posta vs gelmez. Ben de zaten sırf bu iş için oluşturmuştum.

TekUzem - Google Drive Benim bahsettiğim videolar
1663363375797.png
1663363380483.png

Yeni konular

Geri
Yukarı