Çözüldü Google Drive verilerimi sildi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertrix

Hectopat
Merhaba,
Bugün bilgisayarımı formatlamadan önce Google Drive'a bilgilerimi yedekledim. Bilgilerimin içinde 4 aydır emek verdiğim bir araştırma ve yazdığım bir makale vardı. Şu an Drive'a girdiğim zaman klasörlerin kayıtlı olduğunu fakat klasörlerin içine girdiğim zaman içinin boş olduğunu görüyorum. Bu konuda ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Görsel olarak da sorunumu yükledim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    40 KB · Görüntüleme: 31
  • 2.png
    2.png
    70,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm şimdi. Anlatayım belki aynı sorunu yaşayan olur.

Ben dosyaları yedeklemeden önce 7zip programı ile zipleyip yedekledim drive'a. Fakat dosyayı indirince windows üzerinden açtım direkt ve dosyalar gözükmedi. @Cihen arkadaş telefonuna zip uygulaması indir deyince aklıma geldi bu durum ve bilgisayarıma 7zip kurup öyle kontrol ettim ve verilerim geri geldi.
Vaktini bu konuda harcayan herkese teşekkür ederim.
Zaten tarayıcı üzerinden giriş yapıyorum. Şimdi iostan drive uygulaması üzerinden kontrol ettim ve dosyayı zip olarak yüklediğim için telefondan açamıyorum.
Hocam o zaman şöyle yapın. Telefona zip dosyasını indirin ve şarj kablosunu bilgisayara takıp telefondan bilgisayara alın dosyayı.

O zaman hesap giriş kayıtlarını kontrol edin. Hesabınıza biri girmiş olabilir. Yada daha önce dosyayı biriyle paylaştıysanız ve silme yetkisi verdiyseniz o linke tıklayan biride silmiş olabilir.

O zaman hesap giriş kayıtlarını kontrol edin. Hesabınıza biri girmiş olabilir. Yada daha önce dosyayı biriyle paylaştıysanız ve silme yetkisi verdiyseniz o linke tıklayan biride silmiş olabilir.
Dosyalarda herhangi bir silinme durumu olduğunu sanmıyorum. Ayrıntılar kısmından kontrol ettim detaylıca.

Sorunu çözdüm şimdi. Anlatayım belki aynı sorunu yaşayan olur.

Ben dosyaları yedeklemeden önce 7zip programı ile zipleyip yedekledim drive'a. Fakat dosyayı indirince windows üzerinden açtım direkt ve dosyalar gözükmedi. @Cihen arkadaş telefonuna zip uygulaması indir deyince aklıma geldi bu durum ve bilgisayarıma 7zip kurup öyle kontrol ettim ve verilerim geri geldi.
Vaktini bu konuda harcayan herkese teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı