Google Fotoğraflar için sınırsız fotoğraf ve video depolama 1 Haziran'da bitiyor

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Google artık "fotoğraflar" uygulaması için 1 haziranda sınırsız depolamayı bitiriyor. 1 hazirandan sonra 15 GB ücretsiz olarak verilen alandan yiyecek.

Şuna dikkat çekmek isterim; 1 hazirandan önceki belgeleriniz yani verileriniz silinmeyecek ve yer kaplamayacaktır. Mega gibi kullanmadığınız zaman hesap silinme olayı yok.

Bir an önce sınırsız fotoğraf ve video özelliğinden yararlanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google artık "fotoğraflar" uygulaması için 1 haziranda sınırsız depolamayı bitiriyor. 1 hazirandan sonra 15 GB ücretsiz olarak verilen alandan yiyecek.

Şuna dikkat çekmek isterim; 1 hazirandan önceki belgeleriniz yani verileriniz silinmeyecek ve yer kaplamayacaktır. Mega gibi kullanmadığınız zaman hesap silinme olayı yok.

Bir an önce sınırsız fotoğraf ve video özelliğinden yararlanın.
Bildiğim kadarıyla şuan yüklediklerimiz 1 hazirandan sonra yer kaplayacak.

Yandık. Artık fotoğrafları bilgisayara aktara aktara bilgisayarı dolduracağız. Tabi Google akıllı, ilk başta müşteriyi çekiyor, sonra para istiyor.
1 Haziran'dan önce 16GB yüklersek ne olacak? Silecek mi?

Hayır kaplamayacak.
Yandık. Artık fotoğrafları bilgisayara aktara aktara bilgisayarı dolduracağız. Tabi Google akıllı, ilk başta müşteriyi çekiyor, sonra para istiyor.

1 Haziran'dan önce 16GB yüklersek ne olacak? Silecek mi?
Hocam istediğiniz kadar toplayın sıkıntı olmayacaktır. Benim 5k fotoğrafım var ve daha gram eksilme yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    365,4 KB · Görüntüleme: 20
Ben yine de 15GB'nin üstünde yükleyemiyordum hatta bu yüzden tüm video fotoğraflarımı indirdim 2 hesaptan toplam 33 GB gibi bir şeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı