Google fotoğraflar ücretli mi olacak?

adanalı001

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam bir bilgi sahibi değilim ama Google fotoğraflar haziran ayında ücretli mi olacakmış? Diyelim ki ücretli olduğunda benim orada yedekli video fotoğraflarıma ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Haziran 2021 tarihinden itibaren, Yüksek kalitede yedeklenen yeni fotoğraf ve videolar ücretsiz 15 GB Google Hesabı depolama alanı kotanızdan düşülecek. Çok önceden haberdar olmanızı ve ayrıca mevcut içeriğinizin etkilenmeyeceğini bilmenizi istedik.

Telefonda bootloader(oem), root gibi şeylerden anlıyorsanız yine kalıcı bedava yapmanız mümkün.👀

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren, Yüksek kalitede yedeklenen yeni fotoğraf ve videolar ücretsiz 15 GB Google Hesabı depolama alanı kotanızdan düşülecek. Çok önceden haberdar olmanızı ve ayrıca mevcut içeriğinizin etkilenmeyeceğini bilmenizi istedik.

Anladım, ben 4-5 GB kadar yer kullanıyorum yani ben hiçbir işlem yapmadan bu şekilde devam edebilirim doğru mu?
Telefonda Bootloader(OEM), root gibi şeylerden anlıyorsanız yine kalıcı bedava yapmanız mümkün.👀

Yok hocam maalesef çok bir bilgim yok benim donanımsal veya yazılımsal olarak

@adanalı001 Sıkıntı yok devam edebilirsin. 1 Haziran öncesi yüksek kaliteli fotoğraflar için sınırsız, orijinal kalitede fotoğraflar için 15 GB depolama alanı sunuyordu. Bu politika ile birlikte artık 1 Haziran sonrası yeni yüklediğin yüksek kaliteli fotoğraflar da 15 GB kotadan düşecek. 1 Haziran'a kadar istediğini yedeklemekte özgürsün.

@adanalı001 Sıkıntı yok devam edebilirsin. 1 Haziran öncesi yüksek kaliteli fotoğraflar için sınırsız, orijinal kalitede fotoğraflar için 15 GB depolama alanı sunuyordu. Bu politika ile birlikte artık 1 Haziran sonrası yeni yüklediğin yüksek kaliteli fotoğraflar da 15 GB kotadan düşecek. 1 Haziran'a kadar istediğini yedeklemekte özgürsün.

Anladım hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı