Google Fotoğraflar video kalitesini düşürüyor

BéTo

Hectopat
Merhaba,

Bilgisayarımdaki videolarımı Google fotoğraflara atmak istedim. Orjinal boyutu seçiliydi ama yüklediğim 1080p video, 360p olarak çıktı. Belki Youtube gibi zamanla düzeliyordur dedim ama 1 saattir düzelmedi. Neden böyle oldu?
Ekleme: Az önce video kalitesi orjinal hale geldi. Demek ki Youtube gibi geç oluyormuş. Ama yine de Bilgisayar ve Google fotoğraflarda ki videoyu kıyasladığımda Bilgisayarımda ki daha net. O da mı zamanla düzelir yoksa Hiçbir zaman orjinali gibi olmaz mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bu konuya bir cevap verilse çok iyi olurdu?
Google Drive'a yüklenen videoların çözünürlüğü daha sonra orijinal haline geliyor mu?

Yandex Disk'te acaba durum nedir?

Merhaba,

Bilgisayarımdaki videolarımı Google Fotoğraflar'a atmak istedim. Orijinal boyutu seçiliydi ama yüklediğim 1080p video, 360p olarak çıktı. Belki YouTube gibi zamanla düzeliyordur dedim ama 1 saattir düzelmedi. Neden böyle oldu?
Ekleme: Az önce video kalitesi orijinal hale geldi. Demek ki YouTube gibi geç oluyormuş. Ama yine de bilgisayar ve Google fotoğraflarda ki videoyu kıyasladığımda bilgisayarımda ki daha net. O da mı zamanla düzelir yoksa hiçbir zaman orijinali gibi olmaz mı bilmiyorum.

Convertio programı ile videonuzu dönüştürmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı