Google görsellerden resme tıklayınca siyah ekran veriyor

mrmarcellus

Hectopat
Görsellere girip bir resim seçiyorum, direkt üstüne basınca siyah ekran veriyor. "Yeni Sekmede aç" deyince yalnız açıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

1.png

2.png

3.png

4.png

Sorun sizden kaynaklanıyor gibi. Tarayıcıyı yeniden yükleyin.

Screenshot_7.png

Önerdiğim ayarlar ile kullanın.

Belki ISS kaynaklı bir sorun da olabilir. Yüklenmeme sorunu daha çok ağ kaynaklı olduğunu gösteriyor. Modemi yeniden başlatın. Konuda önerdiğim DNS değiştirme ayarı yerine AdGuard ya da Cloudflare DNS girin. Ben AdGuard kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.

Ayrıca Google görseller, siteye gitmeden çoğu görseli büyük göstermiyor. Brave arama motorunda ise görseli direkt ''View file'' diyerek büyük halde açabiliyorsunuz.

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Sorun sizden kaynaklanıyor gibi. Tarayıcıyı yeniden yükleyin.

Eki Görüntüle 1533377

Önerdiğim ayarlar ile kullanın.

Belki ISS kaynaklı bir sorun da olabilir. Yüklenmeme sorunu daha çok ağ kaynaklı olduğunu gösteriyor. Modemi yeniden başlatın. Konuda önerdiğim DNS değiştirme ayarı yerine AdGuard ya da Cloudflare DNS girin. Ben AdGuard kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.

Ayrıca Google görseller, siteye gitmeden çoğu görseli büyük göstermiyor. Brave arama motorunda ise görseli direkt ''View file'' diyerek büyük halde açabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1533379

Eki Görüntüle 1533378
Operada da aynı sorunu yaşıyordum , Modemden olabilir DNS ayarımı Cloudflare yaptım lakin bir şey değişmedi. Ekran siyah olsa bile imleci gezdirdiğimde sol altta üstünde durulan bağlantıları görebiliyorum.

Geri
Yukarı