Çözüldü Google hesabı arka plan fotoğrafı değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Merhaba. Öncelikle uygun konu bölümü bulamadığım için buraya yazıyorum, varsa lütfen bilgilendirin. Resimdeki arka plan fotoğrafını nereden değiştirebilirim? Saçma gelebilir ama takıntım var ve güzel durmuyor. Eskiden değiştirmiştim Google hesabım bölümünden (fotoğraftaki sayfadan) fakat fotoğraf sıfırlanmış ve tekrar yapamadım. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• googlefoto.png
    googlefoto.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 97
Çözüm
Google plus kapatıldığından, o sayfanın işlevi kalmadı. Halen hakkımda kısmını görebiliyorsun.
Ama kapak fotoğraf değiştirmeyi kapatmışlar. Şimdilik sadece profil resmini ve Youtube kapak fotoğrafını değiştirebilirsin. İleri de belki tekrar açmayı planlarlar.

Google dağılan hizmetlerini, bazı sayfalar altında toplamaya çalışıyor. Bu yüzden bazı ayarları kapatmış olabilir.
Google plus kapatıldığından, o sayfanın işlevi kalmadı. Halen hakkımda kısmını görebiliyorsun.
Ama kapak fotoğraf değiştirmeyi kapatmışlar. Şimdilik sadece profil resmini ve Youtube kapak fotoğrafını değiştirebilirsin. İleri de belki tekrar açmayı planlarlar.

Google dağılan hizmetlerini, bazı sayfalar altında toplamaya çalışıyor. Bu yüzden bazı ayarları kapatmış olabilir.

Çözüm
Google Plus kapatıldığından, o sayfanın işlevi kalmadı. Halen hakkımda kısmını görebiliyorsun.
Ama kapak fotoğraf değiştirmeyi kapatmışlar. Şimdilik sadece profil resmini ve YouTube kapak fotoğrafını değiştirebilirsin. İleri de belki tekrar açmayı planlarlar.

Bilgi için teşekkürler dostum. Çünkü önceden yapmama rağmen fotoğrafın gitmesine şaşırmıştım merak ettim. Bunu bilmiyordum. Sağ ol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı