Google hesabı doğum yılı değiştirme

425549

Decapat
Google hesabımın yaşı değiştirilmiş ve YouTube kullanmak istediğim zaman YouTube Kids'e yönlendiriyor. YouTube Kids'te Türkiyede desteği olmadığından YouTube'a giriş yapamıyorum. Yaşımı değiştirmek istediğimde de izin vermiyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google hesabımın yaşı değiştirilmiş ve YouTube kullanmak istediğim zaman YouTube Kids'e yönlendiriyor. YouTube Kids'te Türkiyede desteği olmadığından YouTube'a giriş yapamıyorum. Yaşımı değiştirmek istediğimde de izin vermiyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Yaş değiştirmek için kimlik bilgisi istemişti benden sanırsam. Eğer hesabınızda değerli bilgiler veya kayıtlar yoksa yenisini açmanızı öneririm. Onun dışında başka bir yöntem bilmiyorum, daha iyi anlayanlar yardımcı olsunlar.

Hocam öncelikle bilgisayardan gmail web sitesine girin, sağ üstte profil var tıklayın "Google Hesabınızı Yönetin", sonra "Kişisel Bilgiler" daha sonra ise doğum gününüzü değiştirebilirsiniz.

Google hesabımın yaşı değiştirilmiş ve YouTube kullanmak istediğim zaman YouTube Kids'e yönlendiriyor. YouTube Kids'te Türkiye'de desteği olmadığından YouTube'a giriş yapamıyorum. Yaşımı değiştirmek istediğimde de izin vermiyor.

Google hesap ayarlarından değiştirebilirsin.

1618217583520.png

Geri
Yukarı